bezdrátový přenosný reproduktor

  bezdrátový přenosný reproduktor

  Malá velikost, neuvěřitelný zvuk

  Umístěte reproduktor, jakkoli chcete. Vysílá totiž úžasný zvuk do 360° a ten tak bude slyšet všude. Reproduktor se snadno dobíjí prostřednictvím dokovací stanice. Můžete jej používat všude: uvnitř i venku, v dešti i na slunci. Vestavěná baterie s mimořádně dlouhou výdrží dokonce umí nabíjet telefony. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrátový přenosný reproduktor

Bluetooth® a NFC, Odolnost proti zvýšené vlhkosti, Vestavěný mikrofon pro volání, 16 W, nabíjecí baterie BT6600R/12 Najít podobné výrobky

Malá velikost, neuvěřitelný zvuk

Ohromný zvuk 360° kolem vás

 • Dva měniče a pasivní reproduktory vytvářejí dokonalý zvuk

  Dva měniče a pasivní reproduktory vytvářejí dokonalý zvuk

  Dvojité 1,75" neodymové reproduktory přinášejí přirozený, čistý a vyvážený zvuk, zatímco duální protilehlé pasivní reproduktory rozšiřují a zdůrazňují basy. Přední a zadní širokopásmové reproduktory vytvářejí rovnoměrný 360stupňový zvuk, jehož kvalitu si můžete bez omezení vychutnat všude, kam reproduktor směřuje.

 • Digitální zpracování zvuku pro špičkovou reprodukci hudby bez zkreslení

  Digitální zpracování zvuku pro špičkovou reprodukci hudby bez zkreslení

  Pokročilá technologie zpracování zvuku zlepšuje reprodukci hudby, takže je každý tón křišťálově čistý a přesný a každá pauza vyplněna naprostým tichem. Patentovaná technologie digitálního zpracování zvuku společnosti Philips optimalizuje výkon kompaktních reproduktorů a přináší čistý a výkonný zvuk plný detailů naprosto bez zkreslení.

 • Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže můžete snadně vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově.

 • S funkcí MULTIPAIR okamžitě vyměňte hudbu mezi 3 zařízeními

  S funkcí MULTIPAIR okamžitě vyměňte hudbu mezi 3 zařízeními

  Spárujte až 3 chytrá zařízení najednou a streamujte hudbu z libovolného zařízení bez nepříjemného párování a rušení párování. Chcete-li přehrávat skladbu z jiného zařízení, pouze ji pozastavte na původním zařízení a pak pokračujte v přehrávání nové skladby na jiném zařízení. Skvělé řešení pro sdílení hudby s přáteli, na večírcích nebo jen pro přehrávání hudby uložené na různých zařízeních. Spárujte zařízení přátel i rodinných příslušníků najednou, abyste hudbu mezi sebou mohli snadněji přepínat.

 • Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Pomocí technologie NFC (Near Field Communications) spárujete zařízení Bluetooth jednoduše jedním dotykem. Stačí klepnout na chytrý telefon nebo tablet s technologií NFC v dosahu NFC reproduktoru. Takto jednoduše reproduktor zapnete, aktivujete párování Bluetooth a spustíte streamování hudby.

 • Nabíjecí dok reproduktoru pro maximální pohodlí

  Nabíjecí dok reproduktoru pro maximální pohodlí

  Nabíjejte reproduktor jednoduše a pohodlně vložením do kompaktního nabíjecího doku, který se hodí do každé domácnosti. Reproduktor můžete nabíjet a zároveň neomezeně přehrávat hudbu. Pokud jste na cestách, reproduktor lze nabíjet přes standardní kabel USB.

 • Až 12 hodin přehrávání hudby

  Až 12 hodin přehrávání hudby

  Díky vestavěné nabíjecí baterii, která vydrží až 12 hodin, můžete poslouchat hlasitou hudbu kdykoli a kdekoli. Všechnu svoji hudbu můžete poslouchat bez zamotaných napájecích kabelů a nepohodlného hledání zásuvek, budete mít úplnou svobodu pohybu a půl dne hudební zábavy.

 • Reproduktor může také sloužit jako power banka pro nabíjení chytrého telefonu

  Reproduktor může také sloužit jako power banka pro nabíjení chytrého telefonu

  Reproduktor také představuje záložní power banku, takže pokud máte v chytrém telefonu nebo tabletu slabou baterii, můžete je přes kabel USB nabít z baterie reproduktoru.

 • Vestavěná baterie Li-ion pro přehrávání hudby kdekoli

  Vestavěná baterie Li-ion pro přehrávání hudby kdekoli
 • Voděodolné provedení ideální pro používání ve vlhkém prostředí

  Díky voděodolnému provedení můžete reproduktor používat při sprchování, v kuchyni, u bazénu nebo v deštivém počasí a užívat si tak oblíbenou hudbu kdekoli.

 • Celkový výstupní výkon 2 x 8 W RMS

  Tento reproduktor má celkový výstupní výkon 16 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsob měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Vestavěný mikrofon pro telefonování handsfree

  Díky vestavěnému mikrofonu funguje tento reproduktor také jako hlasitý telefon. Při příchozím hovoru se hudba ztlumí a můžete mluvit přes reproduktor. Můžete zavolat na obchodní schůzku. Nebo zavolat známému z večírku. Ať tak nebo tak, funguje to skvěle.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat