Přehrávač disků Blu-ray

  Přehrávač disků Blu-ray

  Vykročte do světa vysokého rozlišení

  Vychutnejte si plný potenciál svého televizoru s vysokým rozlišením pro mimořádný zážitek ze sledování

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vykročte do světa vysokého rozlišení

s přehráváním disků Blu-ray

 • Přehrávání disků Blu-ray pro ostrý obraz v plném rozlišení HD 1080p

  Přehrávání disků Blu-ray pro ostrý obraz v plném rozlišení HD 1080p

  Disky s technologií Blu-ray mají dostatečnou kapacitu pro uložení dat ve vysokém rozlišení, spolu s obrázky v rozlišení 1 920 x 1 080, které je dáno standardem High Definition. Filmové scény ožívají blízkými detaily, pohyb je plynulý a obraz křišťálově čistý. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality – zvukový zážitek se nedá rozlišit od reality. Velká úložná kapacita disků Blu-ray umožňuje přidat další interaktivní funkce. Hladký přechod na jiná místa během přehrávání a další vzrušující vlastnosti (například vyskakovací nabídky) obohacují domácí zábavu o zcela nový rozměr.

 • 1080p při 24 fps pro obraz jako v kině

  1080p při 24 fps pro obraz jako v kině

  Dopřejte si ve svém obývacím pokoji zážitky jako v opravdovém kině díky videu o rychlosti 24 snímků za sekundu. Touto rychlostí jsou zaznamenávány původní filmy, které si tak zajišťují svou jedinečnou atmosféru a strukturu obrazu. Přehrávače Blu-ray Disc Philips jsou vybaveny tak, aby vám poskytly video o rychlosti 24 snímků za sekundu přímo z disků Blu-ray, takže vám přinesou senzační a ohromující zážitek z obrazu ve vysokém rozlišení jako v kině.

 • Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk 7.1

  Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk 7.1

  Na discích s technologií Blu-ray je umístěn 7.1 kanálový zvuk s nejvyšší kvalitou podle standardů Dolby TrueHD a DTS-HD High Resolution Audio. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy Dolby TrueHD a DTS-HD High Resolution Audio dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Zvýšení rozlišení DVD videa přes rozhraní HDMI na 1080p pro obraz v rozlišení blízkém HD

  Zvýšení rozlišení DVD videa přes rozhraní HDMI na 1080p pro obraz v rozlišení blízkém HD

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. DVD filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat ve vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Vychutnejte si všechny filmy a hudbu z CD a DVD

  Vychutnejte si všechny filmy a hudbu z CD a DVD
Zobrazit všechny specifikace
 • Je vyžadován HD audio přijímač a zvukový systém.
 • Platí pro zařízení vyhovující rozhraní HDMI CEC, připojené k HDMI portu BDP7100. Společnost Philips nezaručuje 100% součinnost se všemi HDMI CEC zařízeními.
 • „BONUS VIEW“ je obchodní známka asociace Blu-ray Disc Association

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat