Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrátový reproduktor Hi-Fi A3

  Philips Fidelio

  Bezdrátový reproduktor Hi-Fi A3

  Všechna vaše hudba s věrným zvukem. Bezdrátově.

  S bezdrátovým Hi-Fi reproduktorem Philips Fidelio můžete bez použití kabelů poslouchat svou hudbu s věrným zvukem. Tento kompaktní reproduktor zvládne bezdrátově přehrávat hudbu a 4 Hi-Fi reproduktory zajistí pohlcující hudební zážitek. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrátový reproduktor Hi-Fi A3

Stereofonní zvuk Hi-Fi, 36 W, 4 reproduktory Hi-Fi, Analogový vstup AW3000/10 Najít podobné výrobky

Všechna vaše hudba s věrným zvukem. Bezdrátově.

Posedlost zvukem

 • Aplikace AirStudio+ Lite pro ovládání hudby z mobilního zařízení

  Aplikace AirStudio+ Lite pro ovládání hudby z mobilního zařízení

  Tato aplikace je dostupná v obchodě Apple App Store nebo Google Play. Automaticky rozpozná mobilní a jiná kompatibilní zařízení připojená k vaší domácí síti Wi-Fi a umožní vám tak okamžité ovládání hudby. Můžete ovládat přehrávání, nastavení hlasitosti a zvuku a také využívat hudební služby online a internetové rozhlasové stanice z libovolného zařízení na libovolném místě.

 • Obloukový reproduktor pro širší stereofonní zvuk

  Obloukový reproduktor pro širší stereofonní zvuk

  Reproduktor je vybaven speciálně zahnutými profesionálními Hi-Fi měniči a navržen tak, aby poskytoval maximálně obsáhlý a pohlcující zvuk v pódiové kvalitě. Umístění měničů zajišťuje jedinečný a dynamický kvalitní zvuk bez ohledu na to, ve které části místnosti se nacházíte. Díky jedinečnému designu reproduktory snadno zapadnou do vašeho interiéru.

 • Zvukový kabel linkového vstupu

  Zvukový kabel linkového vstupu

  Kromě bezdrátové připojení systému Philips můžete pro připojení k externím zdrojům zvuku využít také zvukový kabel linkového vstupu. Stačí připojit přehrávač k linkovému vstupu nebo výstupu audia nebo připojit konektor sluchátek jiných přehrávačů médií jako CD nebo DVD přehrávač, televizor nebo MP3 přehrávač.

 • Autentický zvuk ze 4 měničů určených pro milovníky hudby

  Autentický zvuk ze 4 měničů určených pro milovníky hudby

  Reproduktor je vybaven dvěma výškovými a dvěma Hi-Fi měniči středního rozsahu. Tyto komponenty špičkové kvality jsou umístěny v optimální pozici, aby zajišťovaly dokonale dynamický pohlcující zvuk.

 • Vychutnejte si obrovskou nabídku hudebních služeb online

  Vychutnejte si obrovskou nabídku hudebních služeb online

  Pořídíte-li si předplatné na některou hudební službu online, získáte ideální přístup k široké nabídce hudby včetně nejnovějších hitů. Máte také přístup k hudbě kdykoli a kdekoli, kde je přístup k internetu. S bezdrátovými Hi-Fi reproduktory Philips nemusíte pro online přístup k hudebním službám ani zapínat počítač.

 • Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových stanic

  Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových stanic

  Bezdrátový Hi-Fi reproduktor Fidelio vám umožní vychutnat si více než 30 000 online rozhlasových stanic z celého světa. Rozšiřte své hudební obzory a objevujte nové fantastické stanice podle žánru nebo země nebo vybírejte z velkého množství, které je vám přímo k dispozici. Je to maximálně jednoduché – každý bezdrátový Hi-Fi reproduktor Fidelio nabízí přímá tlačítka pro přístup k libovolné stanici.

 • Univerzální umístění vhodné do každého domova

  Univerzální umístění vhodné do každého domova

  Bezdrátový reproduktor Hi-Fi je navržen tak, aby se hodil do každého interiéru. Hliníková horní deska dodává celkovému vzhledu odolnost a dotyk elegance a je doplněna o prvotřídní látku krytu reproduktorů.

 • Rychlé a snadné nastavení

  Bezdrátové Hi-Fi reproduktory Fidelio dokáže nastavit každý – nepotřebujete být žádný odborník a do pěti minut od rozbalení si můžete užívat hudbu. Chceme, abyste si mohli reproduktory Fidelio vychutnat co nejdříve, a proto jsme postup nastavení maximálně zjednodušili na několik jednoduchých kroků. Sám systém Fidelio vám přitom srozumitelně a nenásilně poradí.

Zobrazit všechny specifikace
 • Napster je k dispozici pouze v Německu a ve Spojeném Království.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat