Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrátový přijímač Hi-Fi A2

  Philips Fidelio

  Bezdrátový přijímač Hi-Fi A2

  Všechna vaše hudba s věrným zvukem. Bezdrátově.

  Díky svému zesilovacímu výkonu 100 W přináší bezdrátový přijímač Hi-Fi Philips Fidelio do vašich reproduktorů hudbu ve špičkovém podání. Nyní můžete své přenosné zařízení se systémem Android nebo Apple použít k procházení a přehrávání hudby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrátový přijímač Hi-Fi A2

Přeměňte Hi-Fi na bezdrátový systém, 160 W, vestavěný zesilovač, Digital & Analog-in, Sub Out AW2000/10 Najít podobné výrobky

Všechna vaše hudba s věrným zvukem. Bezdrátově.

Posedlost zvukem

 • Dokonalé pohodlí díky snadnému nastavení

  Dokonalé pohodlí díky snadnému nastavení

  Dokonalé pohodlí díky snadnému nastavení. Zjednodušená instalace – výrobek Plug & Play

 • Aplikace AirStudio+ Lite pro ovládání hudby z mobilního zařízení

  Aplikace AirStudio+ Lite pro ovládání hudby z mobilního zařízení

  Tato aplikace je dostupná v obchodě Apple App Store nebo Google Play. Automaticky rozpozná mobilní a jiná kompatibilní zařízení připojená k vaší domácí síti Wi-Fi a umožní vám tak okamžité ovládání hudby. Můžete ovládat přehrávání, nastavení hlasitosti a zvuku a také využívat hudební služby online a internetové rozhlasové stanice z libovolného zařízení na libovolném místě.

 • Vychutnejte si obrovskou nabídku hudebních služeb online

  Vychutnejte si obrovskou nabídku hudebních služeb online

  Pořídíte-li si předplatné na některou hudební službu online, získáte ideální přístup k široké nabídce hudby včetně nejnovějších hitů. Máte také přístup k hudbě kdykoli a kdekoli, kde je přístup k internetu. S bezdrátovými Hi-Fi reproduktory Philips nemusíte pro online přístup k hudebním službám ani zapínat počítač.

 • Užijte si tisíce internetových rádiových stanic zdarma

  Užijte si tisíce internetových rádiových stanic zdarma

  Nyní můžete držet krok se všemi hudebními žánry na celém světě. Můžete si naladit více než 30 000 internetových rádiových stanic a rozšířit tak své možnosti, jak si vychutnat hudbu.

 • Vestavěný zesilovač zajistí nejlepší shodnou kvalitu zvuku

  Zesilovač je vestavěný do subwooferu pomocí interního spojovacího obvodu, takže není třeba další kabeláž mezi subwooferem a zesilovačem. Akustika jednotky byla také speciálně vyladěna tak, aby reprodukovala výrazný zvuk. Bas je hluboký a stabilní, zatímco zesilovač dokonale splňuje požadavky ideální úrovně výkonu.

 • Celk. výstupní výkon 2 x 50 W RMS/100 W

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Výstup pro subwoofer k připojení subwooferu pro hlubší základ

  Na zadní straně bezdrátového systému Hi-Fi je k dispozici výstup, jenž umožňuje připojit subwoofer a zlepšit zvuk basů v reproduktorech.

Zobrazit všechny specifikace
 • Napster je k dispozici pouze v Německu a ve Spojeném Království.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat