Radiobudík

  Radiobudík

  Probuďte se s fotografií svých milovaných

  Proč nedodat smysl denní rutině pomocí oblíbené fotografie nebo písničky ve vaší blízkosti? Radiobudík Philips se 7” barevným displejem a praktickým rozhraním USB a slotem pro kartu SD vám pomůže začít váš den správně.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Probuďte se s fotografií svých milovaných

 • 7" barevný displej pro snadné sledování hodin, rádia a kalendáře

  7" barevný displej pro snadné sledování hodin, rádia a kalendáře

  Aby bylo možné bez problémů přečíst obsah LCD displeje, radiobudík Philips má velkou oblast sledování. Usnadňuje tak čtení času a budíku, dokonce i na větší vzdálenost. Je ideální pro seniory nebo zrakově postižené.

 • Probouzejte se za zvuků přírody a svižně začněte nový den

  Probouzejte se za zvuků přírody a svižně začněte nový den

  Mnoho budíků má nejrůznější možnosti typu buzení. Zvláštností tohoto radiobudíku Philips je, že vás vzbudí přírodními tóny, rádiem nebo tradičním bzučákem. Ať už chcete vstávat s přírodními protistresovými tóny nebo svoji oblíbenou hudbou, můžete použít tento radiobudík.

 • Přednastavená relaxační hudba vás pokojně uspí

  Přednastavená relaxační hudba vás pokojně uspí

  Odpočívejte nebo usínejte za zvuků klidné hudby. Na radiobudíku Philips je přednastavena řada relaxačních skladeb. Vyberte si ze zvuků deště, vln oceánu, lázeňské hudby apod., abyste si užili pohody a relaxace.

 • Vychutnejte si hudbu nebo rozhlasové kanály při prohlížení fotografií

  Vychutnejte si hudbu nebo rozhlasové kanály při prohlížení fotografií

  Užijte si zobrazení svých fotografií při poslechu oblíbené hudby nebo stanice rádia VKV. Stačí jen zvolit z nabídky „Photo with music“ (Fotografie s hudbou) pak se posadit a užít si oboje zároveň. Radiobudík Philips přichází se sloty pro USB a paměťové karty SD, takže si můžete přehrávat svoji oblíbenou hudbu ve formátu MP3 a WMA na radiobudíku a zobrazit své oblíbené digitální snímky na displeji LCD.

 • Vaše oblíbená fotografie nebo obrázek vedle postele

  Vaše oblíbená fotografie nebo obrázek vedle postele

  Díky kompletní přenositelnosti souborů si můžete užívat pohodlí a zábavy, když budete ukazovat své digitální fotografie prostřednictvím slotu karty SD na nočním stolku. Stačí jen vložit svoji paměťovou kartu do radiobudíku Philips, vaše digitální snímky se zobrazí přímo na zařízení. Nyní si můžete s rodinou oživit oblíbené vzpomínky na nočním stolku!

 • Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Normální zvuk signálu buzení s nastavenou hlasitostí je buď příliš tichý na to, aby vás probudil, nebo je tak nepříjemně hlasitý, že jste nevybíravým způsobem vytrženi ze spánku. Zvolte si buzení oblíbenou hudbou, rádiovou stanicí nebo signálem buzení. Jemné buzení s postupně sílící hlasitostí, která přechází z nenápadně tichého na přiměřeně hlasitý zvuk, pro příjemné probuzení.

 • Digitální tuner FM s předvolbami

  Digitální tuner FM s předvolbami

  Digitální rádio FM nabízí další hudbu k vaší hudební kolekci na audiosystému Philips. Stačí jen naladit stanici, pro kterou chcete nastavit předvolbu, stisknout a podržet tlačítko předvolby, aby si přístroj zapamatoval naladěnou frekvenci. S předvolenými rádiovými stanicemi, které mohou být uloženy, můžete rychle naladit svoji oblíbenou stanici, aniž byste pokaždé museli manuálně ladit.

 • Dvojité buzení

  Dvojité buzení

  Audiosystém Philips přichází s dvěma časy buzení. Nastaví tak buzení pro vás i buzení pro vašeho partnera.

 • USB a sloty pro kartu SD pro přehrávání fotografií a hudby

  USB a sloty pro kartu SD pro přehrávání fotografií a hudby

  Díky kompletní přenositelnosti souborů si můžete užívat pohodlí i zábavy, protože pomocí slotů USB a pro kartu SD budete mít přístup k více skladbám a fotografiím.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat