Budík

  Kompaktní budík

  Kompaktní radiobudík Philips má funkci snadného nastavení času, nastavení budíku a kalendáře s automatickým vypnutím podsvícení displeje LCD. Je napájen jednou baterií AA a je ideální pro cestování. Opakované buzení umožňuje odložení o dalších pět minut.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kompaktní budík

 • Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace.

 • Zobrazení času buzení indikuje nastavený čas buzení

  Funkce Zobrazení času buzení zajišťuje, že budete mít vždy na očích aktuální čas i čas nastavený pro buzení. Trvalé zobrazení eliminuje potřebu stisku tlačítka ke kontrole zapnutí a nastavení budíku. Zobrazený čas buzení vás ujistí, že budík byl nastaven správně a že budete vzbuzeni v požadovanou dobu.

 • Vhodná velikost pro snadné přenášení do práce a na cesty

  Tento šikovný budík přináší přesný čas a funkce budíku v kompaktní podobě. Je dost malý, aby se vešel kamkoli v domácnosti nebo v kanceláři nebo si jej můžete vzít i kamkoli na cesty.

 • Nízká spotřeba energie pro dlouhou životnost baterie

  Díky jednoduchým funkcím hodin a budíku a funkci automatického vypnutí podsvícení LED je dosaženo nízké spotřeby energie. Jedna baterie AA je vše, co potřebujete k napájení budíku přibližně na celý rok.

 • Zobrazení měsíce a dne

  Hodiny mají vestavěnou funkci kalendáře, která zobrazuje aktuální měsíc a den. Nastavte správné datum (včetně roku) a kalendář sám ohlídá přestupný rok.

 • Pohodlné cestování při provozu na jednu baterii

  Hodiny jsou napájeny jednou baterií typu AA a jsou tak kompaktním a lehkým řešením na cesty. Abyste si mohli užívat všechny funkce hodin, budíku a kalendáře, jednoduše vložte do prostoru pro baterii jednu baterii typu AA. Baterie AA jsou na trhu snadno dostupné, a tak je jejich výměna na cestách snadná.

 • Opakované buzení s odložením o 5 minut

  Aby se zabránilo zaspání, disponuje radiobudík Philips funkcí odloženého buzení. Když budík zazvoní, avšak vy si chcete dopřát ještě chvilku spánku, jednoduše jednou stiskněte tlačítko opakovaného buzení a pokračujte ve spánku. Po pěti minutách budík zazvoní znovu. Tlačítko opakovaného buzení můžete mačkat každých pět minut až do naprostého vypnutí budíku.

 • Jednoduché nastavení budíku a času

  Nastavení času a budíku je tak snadné, že jej není nutné uvádět ve stručném návodu nebo uživatelské příručce. Chcete-li nastavit čas a budík, stačí se podívat na popsaná tlačítka radiobudíku.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat