Konferenční reproduktor WeCall Bluetooth

  Konferenční reproduktor WeCall Bluetooth

  Zřetelné konferenční hovory kdekoli

  Provádějte konferenční hovory kdekoli díky přenosnému zařízení Philips WeCall. Obsahuje čtyři mikrofony a pokročilou technologii potlačení ozvěny pro zřetelné konverzace. Indikátory LED a připojení Bluetooth® poskytují maximální pohodlí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Konferenční reproduktor WeCall Bluetooth

Bluetooth®, pro zařízení Apple/Android AECS7000E/00 Najít podobné výrobky

Zřetelné konferenční hovory kdekoli

jako byste mluvili z očí do očí

 • Čtyři mikrofony pro dokonalé zachycení hlasu v úhlu 360 stupňů

  Čtyři mikrofony pro dokonalé zachycení hlasu v úhlu 360 stupňů

  Čtyři všesměrové mikrofony umožňují zachytit hlas v úhlu 360 stupňů do vzdálenosti až 5 metrů a zajišťují jasnou a přirozenou komunikaci bez zvedání hlasu nebo naklánění k reproduktoru, a to i v tom nejnáročnějším prostředí.

 • Snadné připojení k chytrým telefonům a notebookům podporujícím technologii Bluetooth

  Snadné připojení k chytrým telefonům a notebookům podporujícím technologii Bluetooth

  Možnost hladkého připojení prostřednictvím automatického párování s iPhony a jakýmikoli chytrými telefony, stolními počítači a notebooky podporujícími technologii Bluetooth, s bezdrátovým dosahem až 10 metrů.

 • Bezplatná aplikace WeCall pro rychlé a intuitivní konferenční hovory

  Bezplatná aplikace WeCall pro rychlé a intuitivní konferenční hovory

  Praktická aplikace Philips WeCall spravuje čísla konferenčních hovorů a dokonce zadává přístupové kódy přímo z vašeho kalendáře: vytáčení a přístup k hovorům z kalendáře je neuvěřitelně snadné, stačí stisknout tlačítko.

 • Výdrž baterie až 8 hodin a dobíjení přes kabel USB

  Výdrž baterie až 8 hodin a dobíjení přes kabel USB

  Výdrž baterie je až 8 hodin při použití k hovorům a až 200 hodin v pohotovostním režimu. Přiložený kabel USB umožňuje velmi snadné a praktické nabíjení.

 • Pokročilé potlačení šumu pro čistý zvuk

  Pokročilé potlačení šumu se čtyřmi všesměrovými mikrofony okolo reproduktoru umožňuje zapojení více osob do rozhovoru. Zajišťuje také nejzřetelnější slyšitelnost hlasů. Stacionární i nestacionární šum je potlačen a rozhovory tak nic neruší.

 • Pokročilé potlačení ozvěny pro plynulé rozhovory

  Velmi rychlé a pokročilé potlačení šumu ozvěny přináší revoluční, plně duplexní rozhovory handsfree, i několik metrů od reproduktoru. Adaptivní algoritmus je navržen tak, aby odstraňoval ozvěny a zabránil pískavým zvukům vznikajícím v důsledku zpětné vazby reproduktoru do mikrofonu. To je ideální zvláště v obtížných akustických podmínkách a v místnostech s malým množstvím nábytku, které trpí odrazivostí.

 • Výkonný reproduktor umožňuje snadný poslech hlasů a přehrávání hudby

  5cm (dvoupalcový) reproduktor s neodymovým magnetem, vysokou citlivostí a nízkým zkreslením je speciálně navržen s nízkoprofilovým kuželem, což vede k reaktivitě s širokým dosahem a směrováním se širokým rozptylem. Můžete hovořit z jakéhokoli místa nebo současně přecházet po místnosti, aniž by došlo ke snížení kvality. Reproduktor lze také dokonale využít k přehrávání hudby.

 • Připojení USB pro uskutečňování hovorů přes notebooky

  Připojení USB umožňuje využívat reproduktor k uskutečňování hovorů z notebooků vybavených funkcí Plug and Play a automatickou detekcí zařízení.

 • Tenké a kompaktní provedení pro vysokou přenosnost kamkoli

  Tenké a kompaktní provedení umožňuje vzít konferenční reproduktor, kamkoli budete chtít. Snadno se vejde do brašny na notebook a můžete ho používat na cestách, při práci z domova, hotelového pokoje nebo při návštěvě obchodního partnera.

 • Tenké a lehké cestovní pouzdro, v němž lze reproduktor vzít kamkoli

  Odolné a mimořádně lehké cestovní pouzdro přispívá k ochraně reproduktoru při cestování. Vyznačuje se elegantním a funkčním designem zajišťujícím profesionální vzhled.

Zobrazit všechny specifikace
 • Společnost Philips neodpovídá za odcizené cennosti jakéhokoli druhu, k nimž může dojít v důsledku používání zařízení InRange.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat