PhotoFrame

  PhotoFrame

  Za každým snímkem je váš příběh

  Kolik digitálních snímků se vejde do vašeho PC? Zobrazit, sdílet, uspořádat a znovu prožít všechny vzpomínky vám pomůže fotorámeček PhotoFrame™ od společnosti Philips – nejsnadnější způsob, jak zobrazit digitální fotografie v mimořádné kvalitě bez použití počítače. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Za každým snímkem je váš příběh

 • Prohlížení a správa fotografií na paměťových kartách nebo v interní paměti

  Prohlížení a správa fotografií na paměťových kartách nebo v interní paměti

  Správce paměťových karet je sada dvou integrovaných čteček karet a bohatého softwaru pro zobrazování, úpravy, ukládání a uspořádání fotografií na paměťové kartě přímo v jednom jednoduchém kroku, a to vše bez počítače. Je vybaven dvěma sloty na paměťovou kartu: jeden je určen pro karty Compact Flash I (CF) a druhý pro karty Secure Digital Card (SD), SDHC, Multimedia Card (MMC), xD, Memory Stick (MS), MS pro, MS Duo a MS Pro Duo (prostřednictvím adaptéru), Micro SD a Mini SD (prostřednictvím adaptéru). Všechny fungují jako rozšířený paměťový prostor, stejně jako interní paměť fotorámečku PhotoFrame.

 • Otočení, přiblížení, oříznutí, maskování a přidání efektů do fotografie

  Otočení, přiblížení, oříznutí, maskování a přidání efektů do fotografie

  Průvodce funkcí PhotoEffect je přehledný a umožňuje otočení, přiblížení, oříznutí a dokonce i nastavení barevných tónů fotografie na černobílý odstín nebo odstín sépie přímo ve fotorámečku PhotoFrame.

 • Vysoká hustota pixelů zajišťuje ostré a detailní zobrazení fotografií

  Nejlepší obrazovka s vysokou hustotou zobrazuje vaše vzácné snímky se stejně bohatými detaily skutečného světa a živými barvami, jako na vysoce kvalitních výtiscích.

 • Zobrazení dokonale prokreslených barev jako u profes. vytisknutých fotografií

  Plně barevný displej zachytí krásu fotografií v sytých, věrných barvách. Najdete zde celé spektrum barev jako u profesionálně vytisknutých fotografií.

 • Vynikající materiály a úprava dodávají vašim snímkům hodnotu

  Vynikající design a kvalitní materiály zahrnují pevný stylový podstavec, módní rámeček a precizní povrchovou úpravu. Vše působí dojmem hodnoty a vytříbeného vkusu a dodávají lesk fotografiím vystaveným ve fotorámečku PhotoFrame.

 • Automatická orientace snímků na výšku i na šířku

  Funkce automatického rozpoznávání orientace na výšku/na šířku je vybavena čidlem, které rozezná orientaci fotorámečku PhotoFrame™ a zajistí zobrazení každé fotografie ve správném režimu.

 • Přehrávání prezentací, prohlížení fotografie nebo náhledů, zobrazení času

  Flexibilní režimy zobrazení nabízejí volnost výběru zobrazování fotografií: po jednom snímku, v režimu miniatur pro rychlé a snadné vyhledávání anebo vytvoření prezentace z nejcennějších fotografií.

 • Vytváření alb a fotografií a správa fotografií

  Funkce Smart album umožňuje vytváření a správu alb a nastavení a úpravy přechodových efektů při prezentacích snímků.

 • Konektor USB pro snadné stahování snímků z počítače

  Konektor USB je integrován do zařízení, aby bylo možné snadno a rychle stahovat snímky z počítače.

 • Funguje na střídavý proud anebo bezdrátově na napájení z akumulátoru

  Střídavý proud nebo zabudovaný akumulátor nabízejí možnost volby provozu fotorámečku PhotoFrame na standardní AC (stř.) napájení nebo bezdrátově, na zabudovaný akumulátor.

 • Automatické vypnutí/zapnutí displeje po předem nastavené době umožňuje úsporu energie

  Časovač vypne a zapne fotorámeček ve zvolenou dobu a snižuje tak spotřebu energie s cílem šetřit životní prostředí díky snížení nákladů na energii fotorámečku na třetinu. Tři naprogramovatelné časové intervaly pro pracovní dny a jeden časový interval o víkendu poskytují flexibilitu a vyhoví vašemu osobnímu rozvrhu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Doba provozu baterií závisí na teplotě, úrovni jasu a typu provozu.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat