PhotoFrame

  PhotoFrame

  Sdílejte své vzpomínky bezdrátově

  Kolik digitálních snímků se vejde do vašeho počítače PC/Mac? My víme, že hodně! Pomocí bezdrátového fotorámečku Philips Digital PhotoFrame™ se můžete těšit z celé své sbírky fotografií z počítače - ať už v režimu bezdrátového datového toku, nebo přenosu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

20, 3cm (8") LCD displej, poměr stran rámečku 4:3 8FF3WMI/00 Najít podobné výrobky

Sdílejte své vzpomínky bezdrátově

 • Dvěma klepnutími se nastaví bezdrátové připojení fotorámečku PhotoFrame

  Použití zabezpečeného nastavení sítě Wi-Fi představuje nejjednodušší a nejbezpečnější způsob nastavení bezdrátového připojení mezi bezdrátovým fotorámečkem PhotoFrame a bezdrátovým routerem. Jednoduše stiskněte tlačítko WPS na bezdrátovém routeru a tlačítko WPS na fotorámečku PhotoFrame a nastavení je dokončeno.

 • Bezdrátový přenos a zobrazení všech fotografií uložených v počítači

  Díky fotorámečku PhotoFrame podporujícímu bezdrátový přenos fotografií nemusíte do vlastního rámečku PhotoFrame ukládat velké množství fotografií. Místo toho se fotografie z domácího počítače nebo oblíbené obrázky ze sítě Internet bezdrátově přenesou do fotorámečku PhotoFrame. Tyto obrázky si můžete jednoduše prohlížet ve fotorámečku PhotoFrame, aniž byste se museli starat o jeho úložnou kapacitu.

 • Bezdrátový přenos fotografií pomocí jednoduchého softwaru přetahování

  Software pro správu fotografií - bezdrátová aplikace PhotoFrame Manager umožňuje prohlížení, správu a uspořádání alb a fotografií. Aplikaci PhotoFrame Manager lze spustit v systému Windows XP a Windows Vista, Mac OS X a je kompatibilní se softwarem iPhoto. Tento software také jednoduchou operací přetahování bezdrátově přenáší fotografie do bezdrátového fotorámečku PhotoFrame - je to opravdu tak snadné!

 • imagen Pro pro ostřejší a živější barvy s přirozenými pleťovými odstíny

  Jedinečná technologie pro vylepšení obrazu imagen společnosti Philips automaticky provádí analýzu fotografií, na jejímž základě upravuje barvy a optimální kontrast. Technologie imagen Pro je pokročilá technologie pro vylepšení obrazu, která z technologie imagen přejímá 3 základní části pro vyšší přesnost barev, hloubku barev a chytrý kontrast. Navíc technologie imagen Pro nabízí vylepšenou barvu pokožky, ostřejší obraz a prohlížení fotografií bez blikání, které je pro fotografie velmi důležité.

 • Automatická orientace snímků na výšku i na šířku

  Funkce automatického rozpoznávání orientace na výšku/na šířku je vybavena čidlem, které rozezná orientaci fotorámečku PhotoFrame™ a zajistí zobrazení každé fotografie ve správném režimu.

 • Bavte se kolážemi: zobrazte si více fotografií najednou

  Jde o efekt prezentace pro zobrazení fotografií v podobě koláže, v níž se automaticky a náhodně shromáždí různé snímky tak, aby se nezobrazovaly nehezké okraje, jež mohou vznikat u fotografií menších než obrazovka.

 • Přidejte starým vzpomínkám nový lesk díky technologii RadiantColor

  Technologie RadiantColor je exkluzivní technologie společnosti Philips, pomocí které je možné zobrazit menší fotografie v optimálním poměru 4:3, a to díky rozšíření barev na okrajích fotografie, jež nemá rozměr přes celou obrazovku, až k okrajům obrazovky. Odstraňuje tak černé pruhy a zkreslení poměrem stran.

 • Úspora energie díky automatickému ztlumení jasu po zjištění okolního osvětlení

  Smart Power Pro je senzor, který zapíná a vypíná rámeček PhotoFrame podle zjištěných světelných podmínek a snižuje tak spotřebu energie s cílem šetřit životní prostředí díky snížení nákladů na energii fotorámečku na třetinu. A nejlepší na tom je, že se tak děje automaticky!

 • Poměr stran rámečku 4:3 pro optimální nezkreslené zobrazení

  Digitální fotorámeček Philips PhotoFrame se zobrazením fotografií v poměru 4:3 zaručuje ten nejlepší zážitek ze sledování.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat