Papírově tenký televizor 4K UHD se systémem Android™

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus9109_12/65pus9109_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Papírově tenký televizor 4K UHD se systémem Android™

  Papírově tenký televizor 4K UHD se systémem Android

  Vše v jednom: design, technologie a vynikající obraz. Televizor Philips řady 9100 Ultra HD se čtyřstrannou technologií Ambilight, papírově tenkým profilem a moderním stojanem Arc, který doslova vyzařuje kvalitu. Pro bezkonkurenční divácký zážitek jsme zahrnuli i bezdrátový subwoofer. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9100 series Papírově tenký televizor 4K UHD se systémem Android™

164 cm (65"), LED televizor 4K Ultra HD, Šestijádrové, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS9109/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Papírově tenký televizor 4K UHD se systémem Android

Se čtyřstrannou technologií Ambilight

 • Čtyřstranná funkce Ambilight: představte si svůj televizor v oparu světla

  Čtyřstranná funkce Ambilight: představte si svůj televizor v oparu světla

  Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Naše nejdokonalejší technologie Ambilight promítá zvláště širokou záři na okolní stěnu do všech čtyř stran televizoru a vyvolává dojem mnohem širší obrazovky a lepšího sledování...jako by se televizor vznášel ve světelném oparu. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj úchvatným a intenzivním diváckým zážitkem.

 • Papírově tenký profil: dokonalost v moderním designu

  Papírově tenký profil: dokonalost v moderním designu

  Méně je někdy více – a platí to zejména o tloušťce televizoru. Proto jsou papírově tenké televizory Philips našimi nejtenčími, nejostřejšími a nejdokonalejšími modely. Z některých úhlů jsou sotva viditelné, a přesto budou zaručeně první věcí, která upoutá obdivný zrak při vstupu do místnosti.

 • 4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  Dívejte se na televizi jako nikdy předtím díky čtyřikrát vyššímu rozlišení než při klasickém Full HD. 3840x2160 pixelů poskytuje dokonalý živý obraz, který se vám stane oknem do nového světa.

 • 1000Hz PMR Ultra HD pro dokonalý a detailní obraz s pohybem

  1000Hz PMR Ultra HD pro dokonalý a detailní obraz s pohybem

  Nic se nemůže rovnat adrenalinovému napětí při hraní, sportovních přenosech nebo akčních filmech v televizoru Ultra HD. Právě proto je tento televizor Philips vybaven technologií 1000Hz Perfect Motion Rate Ultra: abyste si mohli vychutnat dokonale plynulý pohyblivý obraz v rozlišení Ultra HD. I když váš puls může být neklidný, sledovanému obrazu se to stát nesmí.

 • Bezdrátový subwoofer: vychutnejte si špičkovou kvalitu zvuku

  Bezdrátový subwoofer: vychutnejte si špičkovou kvalitu zvuku

  Objevte sílu zvuku. Přidali jsme bezdrátový subwoofer se silnými basy, který dodá televizním zážitkům pořádnou hloubku. Výkon 50 W poskytuje důrazný zvuk, který vyplní akustické prostředí pokoje. Je bezdrátový a dostatečně tenký, že jej můžete umístit nenápadně pod pohovku nebo proti zdi, takže vytvoříte opravdu podmanivou atmosféru kdekoli doma.

 • Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – svět na dosah ruky

  Můžete si připadat jako dítě v cukrárně a vychutnat si lahodnou nabídku aplikací, her a všech skvělých doplňků dostupných v obchodě Google Play™, například prohlížeč Chrome™, YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikace pro sociální sítě a další... to vše v televizoru se systémem Android™.

 • Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Díky dvojitému tuneru můžete sledovat nebo nahrávat více než jeden program najednou

  Už nikdy se nemusíte hádat, na co se kdo bude dívat. Díky dvojitému tuneru můžete sledovat oblíbený seriál i fotbalový zápas současně. Naše funkce dvojitého nahrávání vám umožní sledovat jeden program a zároveň nahrávat další, takže se vždy můžete později podívat na další skvělý pořad.

 • Stojan Arc: krásně osvětlený

  Stojan Philips Arc byl navržen jako doplněk ke čtyřstranné technologii Ambilight, disponuje světelným obloukem, který vytváří iluzi plovoucího televizoru v prosvětlené mlze. Prvotřídní leštění chromovaný povrch a otevřený design přináší elegantní styl do jakékoli místnosti.

 • Perfect Pixel Ultra HD – objevte úchvatnou kvalitu obrazu

  Naše oceněná technologie kvality obrazu založená na naší tradici v této oblasti pozvedá kvalitu HD obrazu na novou úroveň. Algoritmy zpracování technologie Perfect Pixel Ultra HD převádí jakýkoli obraz vstupu na vaší obrazovce do rozlišení 4K Ultra HD. A výsledek? Ať sledujete online video nebo nativní obsah UHD, dokonalou ostrost, pohyb, jas i barvy od společnosti Philips si opravdu vychutnáte.

 • Ukazujte, pište, mluvte nebo používejte gesta – opravdu chytrá interakce

  Komunikace s televizorem je snazší a zábavnější než kdy jindy. Náš naprosto intuitivní dálkový ovladač je vybaven obvyklými vychytávkami, jako jsou tlačítka zkratek, funkce ukazování a klikání myší i klávesnicí na opačné straně... a nejen tím. Chcete ztlumit hlasitost? Stačí přejet rukou (bez dálkového ovladače!), vestavěná kamera rozpozná gesto a hlasitost příslušně upraví. Nechce se vám používat klávesnici? Promluvte do dálkového ovladače a výsledky se objeví na televizní obrazovce! Máte k dispozici opravdu chytřejší zážitky.

 • Od aplikací až po službu Cloud TV: více online zábavy než kdy jindy

  Představte si neustále se rozšiřující portfolio aplikací Smart na svém televizoru. Od hudby z YouTube až po službu Video On Demand a další, můžete upravit, které aplikace si přidáte na ovládací panel. Chcete více? Objevte službu Cloud TV. Se stovkami prémiových mezinárodních kanálů je to skvělá možnost, jak sledovat svoje oblíbené pořady a objevit populární pořady z celého světa. Díky službě Cloud Explorer získáte přístup ke službě Dropbox™, kde můžete sledovat (a sdílet) svoje oblíbené fotografie videa na velké obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace
 • Aplikace Philips TV Remote a související funkce jsou různé u jednotlivých modelů a v jednotlivých zemích, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TV.
 • Funkce ukazatele závisí na používané verzi aplikace Smart TV.
 • Nabídka aplikací Android se liší podle země. Více informací naleznete ve svém místním obchodě Google Play Store.
 • Aplikace pro televizory Smart naleznete na adrese www.philips.com/TV, kde jsou uvedeny nabídky služeb pro vaši zemi.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.
 • Android, Google Play a další značky jsou ochranné značky společnosti Google Inc.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • (Philips) kompatibilní pouze se specifickým přehrávačem Philips.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat