PhotoFrame

  PhotoFrame

  Sdílejte své vzpomínky

  Větší obrazovka pro větší pohodlí při sledování! Zobrazte své digitální fotografie na velké obrazovce fotorámečku v kvalitě vysoké hustoty pixelů, v dokonalých digitálních barvách a v barevnosti profesionálních výtisků. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

25, 9cm (10, 2") LCD displej, Poměr stran 16:9 10FF3CME/00 Najít podobné výrobky

Sdílejte své vzpomínky

 • Vysoká hustota pixelů zajišťuje ostré a detailní zobrazení fotografií

  Nejlepší obrazovka s vysokou hustotou zobrazuje vaše vzácné snímky se stejně bohatými detaily skutečného světa a živými barvami, jako na vysoce kvalitních výtiscích.

 • Vytváření alb a fotografií a správa fotografií

  Funkce Smart album umožňuje vytváření a správu alb a nastavení a úpravy přechodových efektů při prezentacích snímků.

 • Další slot pro kartu SD pro neomezenou paměť

  Fotorámeček Philips PhotoFrame je vybaven dalším slotem pro kartu SD, což umožňuje rozšířit úložný prostor fotorámečku PhotoFrame a získat tak spoustu místa na všechny vzpomínky - je to jako mít téměř neomezené místo pro vzpomínky a fotografie! Díky aplikaci Správce paměťových karet společnosti Philips můžete snadno kopírovat a vkládat obrázky mezi všemi typy paměťových karet.

 • Automatická orientace snímků na výšku i na šířku

  Funkce automatického rozpoznávání orientace na výšku/na šířku je vybavena čidlem, které rozezná orientaci fotorámečku PhotoFrame™ a zajistí zobrazení každé fotografie ve správném režimu.

 • Bavte se s funkcí Collage Pro: automaticky nebo podle sebe

  Vzpomínáte si na zábavu, kterou přinášela práce s fotografiemi, jako je ořezávání fotografií a vytváření hezkých sbírek? Funkce Collage Pro je jedinečná a pokročilá funkce fotorámečku Philips Digital PhotoFrame. Stejně jako u jiných fotorámečků Philips Digital PhotoFrame s funkcí Koláž můžete automaticky spustit prezentace (náhodné zobrazení). Díky funkci Collage Pro také můžete sami koláže upravovat a vytvářet. Dokonce můžete vytvořit koláž z více zdrojů snímků, např. z karty SD nebo jednotky USB.

 • imagen Pro pro ostřejší a živější barvy s přirozenými pleťovými odstíny

  Jedinečná technologie pro vylepšení obrazu imagen společnosti Philips automaticky provádí analýzu fotografií, na jejímž základě upravuje barvy a optimální kontrast. Technologie imagen Pro je pokročilá technologie pro vylepšení obrazu, která z technologie imagen přejímá 3 základní části pro vyšší přesnost barev, hloubku barev a chytrý kontrast. Navíc technologie imagen Pro nabízí vylepšenou barvu pokožky, ostřejší obraz a prohlížení fotografií bez blikání, které je pro fotografie velmi důležité.

 • Počítačový software pro snadné přenášení fotografií pomocí přetažení

  Fotorámeček Philips PhotoFrame lze pomocí kabelu USB snadno připojit k počítači. Aplikace PhotoFrame Manager je snadno použitelný nástroj, který umožňuje jednoduše přetáhnout fotografie z počítače do rámečku - opravdu je to tak snadné! Navíc software nabízí jednoduché úpravy typu zvětšení a oříznutí. Před přenosem do rámečku PhotoFrame se dokonce můžete pomocí funkce náhled podívat na to, co jste vytvořili.

 • Přidejte starým vzpomínkám nový lesk díky technologii RadiantColor

  Technologie RadiantColor je exkluzivní technologie společnosti Philips, pomocí které je možné zobrazit menší fotografie v optimálním poměru 4:3, a to díky rozšíření barev na okrajích fotografie, jež nemá rozměr přes celou obrazovku, až k okrajům obrazovky. Odstraňuje tak černé pruhy a zkreslení poměrem stran.

 • Kovová přední část z opravdového leštěného hliníku - navrženo pro vaši domácnost

  Na trhu je mnoho různých digitálních fotorámečků, které vůbec nezapadnou do interiéru. Nyní přináší společnost Philips rámeček PhotoFrame s přední částí z pravého leštěného hliníku a jemnou vlasově tenkou texturou, kterou dokonale doplňuje jednoduché a čisté provedení zadního krytu. Nejedná se pouze o doplněk domova - tento přístroj rozjasní každou místnost!

 • Úspora energie díky automatickému ztlumení jasu po zjištění okolního osvětlení

  Smart Power Pro je senzor, který zapíná a vypíná rámeček PhotoFrame podle zjištěných světelných podmínek a snižuje tak spotřebu energie s cílem šetřit životní prostředí díky snížení nákladů na energii fotorámečku na třetinu. A nejlepší na tom je, že se tak děje automaticky!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat