1
Péče o roztřepené vlasy

Péče o roztřepené vlasy a konečky

Vlasy by měly být chloubou každé ženy a ženám na nich velmi záleží. Bohužel, na kvalitě vlasů se podepisuje mnoho faktorů. Poškozené vlasy a roztřepené konečky vznikají stresem, nezdravým životním stylem, nedostatečnou péčí a používáním nekvalitních fénů, kulem a žehliček. Především je potřeba si uvědomit, že vlas de facto mrtvý, jakmile vyroste, tak už není vyživován. Vlasům se tedy musí věnovat dostatečná péče, aby zůstaly stále krásné.

Jak se starat o roztřepené konečky


Roztřepené konečky vlasů poznáte tak, že jsou nejen roztřepené, ale i suché, ulamují se a jsou světlejší, než zbytek vlasů, protože už neobsahují dostatek pigmentu. Nejčastěji je roztřepení konečků způsobeno nešetrným zacházením, barvením a používáním starých fénů a kulem.

 

Nejlepší prevencí proti roztřepeným konečkům je pravidelné stříhání vlasů profesionálem, minimálně jednou za 6 měsíců a správná péče o vlasy.

 

Jakmile se vlasová struktura poškodí, už nikdy svou kvalitu zpátky nezíská. Na trhu je mnoho přípravků, které vlasy zacelí a dodají jim zdraví. Tyto přípravky však působí pouze do dalšího umytí.

Péče o rozstřepené vlasy

Prevence proti poškození vlasů a roztřepeným konečkům


Nejlepší prevencí je výběr kvalitní vlasové kosmetiky - šamponů, kondicionérů a vlasových masek, pravidelné stříhání od dobrého kadeřníka a používání kvalitních přístrojů na péči o vlasy.

Žehličky a kulmy vhodné proti rozstřepeným konečkům

 

 

Díky inovativním vlasovým žehličkám a kulmám z řady Philips StraightCare Prestige Sublime Ends a Vivid Ends můžete zapomenout na roztřepené konečky. Tyto kulmy a žehličky jsou vybavené technologií SplitStop a senzorem UniTemp. To znamená, že díky mírnějším teplotám můžete předcházet vzniku roztřepených konečků a zároveň dosahovat vynikajících výsledků. Můžete se tak rozloučit s tepelným poškozením vlasů a upravovat si vlasy tak často, jak jen chcete.

Získejte 15% slevu na produkty Philips

Získejte 15% slevu na produkty Philips

V čem přesně spočívá unikátní zázrak od Philips, který nikde jinde nenaleznete?

 

S obyčejnými žehličkami je těžké dosáhnout výsledku, který si ženy přejí. Je nutné, aby žehlily nebo upravovaly vlasy několika tahy žehličkou nebo opakovaným natáčením kulmou. Znova a znova. Je dokázáno, že většinou je to minimálně třikrát po sobě. Vlasy tím velmi trpí, protože se ničí jednak teplem, ale i třením. Nejvíce trpí konečky, které se pak snadněji třepí a jsou vysušené.

 

Důvodem, proč obyčejné žehličky nefungují na první pokus, je pokles teploty. Upravíte vrchní část vlasů, ale ve středu a na konečcích už zastaralá technologie není schopna vlasy pořádně vyžehlit nebo natočit. Unikátní senzor UniTemp, který je součástí řady Sublime Ends a Vivid Ends, minimalizuje pokles teploty a vlasy vyžehlíte nebo natočíte na první pokus. Nemusíte neustále opakovat tu stejnou činnost, šetříte čas, své vlasy a okamžitě dosáhnete perfektního výsledku.

Sublime ends

Philips StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

Ať už toužíte po krásných vlnách nebo lesklých rovných pramenech, žehličky a kulmy na vlasy z řady Sublime Ends a Vivid Ends mohou být vaším spolehlivým pomocníkem na cestě za zdravými a krásnými vlasy.

Další tipy nejen na správnou péči o roztřepené vlasy


Jak pečovat o roztřepené vlasy a roztřepené konečky už víte. Připravili jsme pro vás další tipy, jak správně pečovat o různé druhy vlasů.
 

Doporučené produkty Philips péče o vlasy

Black Friday -  Přednostní přístup  

Buďte rychlí. Buďte hbití. Dřív než zmizí!

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.