1
Péče o vlasy

Jaké jsou neklamné známky poškozených vlasů?

Většina z nás si přeje zdravé, nádherně vypadající vlasy, bez ohledu na roční období. Proč ale Vaše vlasy nevypadají tak zdravě, jak byste si přála?

Existuje celá řada důvodů proč způsob, jakým si běžně upravujete vlasy, nepřináší v zimě takové výsledky jako obvykle. Možná jsou Vaše vlasy zkřehlé a matné kvůli nadměrnému používání stylingových produktů, fénu, žehličky či kulmy.
Další příčinou může být barvení vlasů či používání nekvalitního, plastového kartáče, který vlasy cuchá. Zkuste investovat do kvalitního kartáče s nylonovými štětinami- Vaše vlasy Vám to několikanásobně vrátí.

Suché vlasy? Vypadávání? Roztřepené konečky? Buďte bez obav, nejste v tom sama.


Mnoho žen si stěžuje na velké množství vlasů, které jim během kartáčování a česání vypadává. Dalším častým problémem je suchost vlasů, která činí vlasy neppodajné a zranitelné. V zimě je důležité používat kondicionér opravdu při každém mytí a určitě Vám prospěje i olejový zábal či maska.Vlasy si zkuste v tomto období nemýt tak často jako obvykle, protože mokré vlasy jsou nejnáchylnější k poškození vnějšími vlivy.

Problém, kterému ve Philips věnujeme zvýšenou pozornost jsou roztřepené konečky.

Doporučené produkty Philips péče o vlasy

Sleva 20 % na vše. Přihlaste se k odběru a získejte slevu jako dárek k narozeninám Philips.

Na co se můžete těšit?

Přístup k exkluzivním nabídkám a slevovým akcím.
Možnost zapojit se do iniciativy Better Me, Better World a pomoci nám rozhodnout, které dobročinné projekty podpoříme.
Informace o nejnovějších produktech a zajímavostech ze světa Philips.

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.