1
Péče o vlasy

Jaké jsou neklamné známky poškozených vlasů?

Většina z nás si přeje zdravé, nádherně vypadající vlasy, bez ohledu na roční období. Proč ale Vaše vlasy nevypadají tak zdravě, jak byste si přála?

Existuje celá řada důvodů proč způsob, jakým si běžně upravujete vlasy, nepřináší v zimě takové výsledky jako obvykle. Možná jsou Vaše vlasy zkřehlé a matné kvůli nadměrnému používání stylingových produktů, fénu, žehličky či kulmy.
Další příčinou může být barvení vlasů či používání nekvalitního, plastového kartáče, který vlasy cuchá. Zkuste investovat do kvalitního kartáče s nylonovými štětinami- Vaše vlasy Vám to několikanásobně vrátí.

Suché vlasy? Vypadávání? Roztřepené konečky? Buďte bez obav, nejste v tom sama.

Mnoho žen si stěžuje na velké množství vlasů, které jim během kartáčování a česání vypadává. Dalším častým problémem je suchost vlasů, která činí vlasy neppodajné a zranitelné. V zimě je důležité používat kondicionér opravdu při každém mytí a určitě Vám prospěje i olejový zábal či maska.Vlasy si zkuste v tomto období nemýt tak často jako obvykle, protože mokré vlasy jsou nejnáchylnější k poškození vnějšími vlivy.

Problém, kterému ve Philips věnujeme zvýšenou pozornost jsou roztřepené konečky.

Zachovejte až 95% konečků bez roztřepení*

Díky inovativním vlasovým žehličkám a kulmám z řady  Philips StraightCare Prestige Sublime Ends a Vivid Ends můžete zapomenout na roztřepené konečky. Tyto kulmy a žehličky jsou vybavené technologií SplitStop a senzorem UniTemp. To znamená, že díky mírnějším teplotám můžete předcházet vzniku roztřepených konečků a zároveň dosahovat vynikajících výsledků. Můžete se tak rozloučit s tepelným poškozením vlasů a upravovat si vlasy tak často, jak jen chcete.

Ať už toužíte po krásných vlnách nebo lesklých rovných pramenech, žehličky a kulmy na vlasy z řady Sublime Ends a Vivid Ends mohou být Vaším spolehlivým pomocníkem na cestě za zdravými a krásnými vlasy.

*po 2 letech simulovaného žehlení vlasů průměrného Evropana při teplotě 200 oC a kulmování při teplotě 180 oC, konečky bez roztřepení

Související produkt:
StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

Související produkt:
StyleCare Kulma Sublime Ends

StyleCare Kulma Sublime Ends

Exkluzivní měsíční nabídky pro odběratele Philips Newsletteru.

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

* Toto pole je povinné
*

*
Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.