Shaver series 7000
Elektrický holicí strojek pro mokré a suché holení
- Pomáhá snižovat tření pro hladší a pohodlnější pocit na pokožce
- Hladké a účinné oholení při každém tahu
- Navádí vás k lepší technice holení s menším počtem tahů
- Personalizované pokyny pro lepší oholení
- v porovnání s nepovrstveným materiálem
- *Testováno ve srovnání s Philips 3000 Series.
- **Na základě informací o uživatelích výrobků Philips řady S7000 a aplikace Daily Care v roce 2019
- ***srovnání nečistot po holení po použití čisticí kapaliny a vody v zásobníku.
- ****Záruka 2 roky + 3 roky prodloužené záruky po registraci na webu Philips.com do 90 dnů od nákupu.
Pomáhá snižovat tření pro hladší a pohodlnější pocit na pokožce
Mezi hlavicemi holicího strojku a vaší pokožkou se nachází ochranný povrch, který pomáhá holicímu strojku klouzat plynuleji. Díky až 250 000 mikrokuličkám na centimetr čtvereční zlepšuje klouzání po pokožce až o 30 %***, což pomáhá minimalizovat podráždění a podporuje pohodlné každodenní holení.
Hladké a účinné oholení při každém tahu
S až 90 000 řeznými pohyby za minutu oholí břity SteelPrecision více vousů na jeden tah a zajistí tak hladké a účinné oholení. 45 vysoce výkonných, samoostřicích břitů vyrobených v Evropě zajišťuje spolehlivý výkon při holení, oholení za oholením.
Navádí vás k lepší technice holení s menším počtem tahů
Technologie snímání pohybu sleduje, jak se holíte, a navádí vás k efektivnějším pohybům. Po pouhých třech holeních dosáhla většina mužů lepší techniky holení s menším počtem tahů***, které vám pomohou zvýšit pohodlí a pravidelnost při vaší každodenní péči.
Personalizované pokyny pro lepší oholení
Propojte svůj holicí strojek s aplikací Philips GroomTribe a získejte zážitek z lépe vedeného holení. Sledujte své návyky holení, získejte personalizované informace a postupem času vylepšujte svou techniku, abyste dosáhli hladkého, pohodlného a šetrného oholení.
Přizpůsobí se hustotě vousů pro snazší oholení
Tento inteligentní snímač měří hustotu vousů 250krát za sekundu a automaticky přizpůsobuje výkon během holení. Pomáhá holicímu strojku efektivně reagovat na silnější nebo hustší oblasti, takže dosáhnete konzistentně pohodlného, hladkého a snadného oholení.
Přizpůsobí se konturám obličeje pro lepší kontakt s pokožkou
Plně flexibilní hlavice se otáčejí o 360°, aby zůstaly v těsném kontaktu s křivkami vašeho obličeje a hlavy. To pomáhá zajistit důkladné a pohodlnější oholení, a to i v obtížných oblastech krku a linie čelisti.
Navedou vousy do účinné pozice k zastřižení
Povrch holicí hlavice je vybaven kanálky pro vedení vousů, které je pomáhají správně nasměrovat pro efektivní zastřižení. To zvyšuje přesnost a zajišťuje čistý a konzistentní výsledek v různých oblastech obličeje.
Hloubkové čištění za 1 minutu pro hygienický výkon
Stanice pro rychlé čištění vyčistí a promaže váš holicí strojek za pouhou 1 minutu, aby zůstal hygienicky čistý a podával nejlepší výkon po delší dobu. Proces je 10x účinnější než čištění vodou** a kompaktní design bez kabelu se snadno skladuje a pohodlně používá kdekoli.
Snadno se otevírá pro rychlé opláchnutí a čištění
Holicí strojek vyčistíte během několika sekund. Holicí hlava se odklopí dotykem tlačítka, takže ji můžete snadno opláchnout pod tekoucí vodou a připravit na další holení.
Holte se nasucho, za mokra, nebo dokonce ve sprše
Vyberte si způsob holení, který vám nejlépe vyhovuje. Užijte si pohodlné suché oholení nebo osvěžující mokré oholení s gelem nebo pěnou. Vodotěsná konstrukce vám také umožňuje holit se ve sprše pro ještě větší pohodlí.
Přesné zastřihování zabudované v rukojeti
Dolaďte svůj vzhled pomocí integrovaného vysouvacího přesného zastřihovače. Je ideální pro úpravu kníru, tvarování kotlet a rychlé závěrečné kroky, aniž byste museli sahat po dalším nástroji.
Pohodlné nabíjení s menším množstvím odpadu z adaptérů
Nabíjení přes USB-A představuje praktický způsob napájení holicího strojku a zároveň pomáhá omezit zbytečný odpad z adaptérů. Pokud potřebujete napájecí adaptér, vhodný zdroj napájení si můžete objednat prostřednictvím zákaznické podpory společnosti Philips.
Plné nabití za 1 hodinu, rychlé nabití za 5 minut
Holicí strojek plně nabijete za pouhou 1 hodinu díky výkonné lithium-iontové baterii. Pokud spěcháte, 5minutové rychlé nabití vám poskytne dostatek energie na 1 kompletní oholení.
Vyrobeno s ohledem na udržitelnost
Tento holicí strojek je dodáván s certifikátem Eco passport. Naše zařízení na výrobu břitů využívá 100% obnovitelnou elektřinu a obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, což vám pomáhá činit uvědomělejší volby.
Až 60 minut holení na plné nabití
Užijte si až 60 minut bezdrátového holení na jedno plné nabití. To vám poskytuje spolehlivou výdrž pro vaši každodenní péči doma nebo na cestách.
Vytvořeno pro výdrž se zárukou až 5 let****
Holicí strojky Philips jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhodobou spolehlivost a výkon. Zaregistrujte svůj výrobek a získejte prodlouženou záruku až na 5 let, abyste se mohli s jistotou holit ještě mnoho let.
| Nabíjecí stojánek | Ano |
| Stanice pro rychlé čištění |
Ano Včetně 1 zásobníku |
| Integrovaný výklopný zastřihovač | Ano |
| Cestování a skladování | cestovní pouzdro |
| USB-A je součástí balení | Adaptér není součástí balení |
| Aplikace |
Daily Care Připojení prostřednictvím rozhraní Bluetooth® |
| Kompatibilita se smartphonem | Zařízení iPhone a Android™ |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Nabíjení |
Úplné nabití za 1 hodinu Rychlonabíjení: 5 minut |
| Napětí | 5 V |
| Doba chodu | 60 minut |
| Automatická volba napětí | 5 V |
| Maximální spotřeba elektrické energie | 5 W |
| Barva | Tmavá chromová |
| Tělo kartáčku | Pogumované tělo kartáčku |
| Holicí hlavy | Hranaté |
| Náhradní hlava SH71 | Každé 2 roky vyměňte za typ SH71 |
| Záruka 2 + 3 roky***** | Ano |
| Holicí systém | Břity SteelPrecision |
| Kopírování obrysů tváře | Flexibilní hlavy 360-D |
| Technologie SkinIQ |
Povrch Nano SkinGlide Senzor regulace pohybu Senzor Power Adapt |
| Displej |
Displej LED Indikátor baterie Indikátor regulace pohybu Cestovní zámek |
| Suché a mokré používání | Mokré a suché použití |
| Čištění |
Otevření jediným dotykem Plně omyvatelný |
| Nabíjení | Nabíjení USB-A (5 V⎓ / ≥1 A) |