Shaver Series 5000
Elektrický holicí strojek pro mokré a suché holení
- Hladké a účinné oholení při každém tahu
- Přizpůsobí se hustotě vousů pro snazší oholení
- Přizpůsobí se konturám obličeje pro lepší kontakt s pokožkou.
- Navedou vousy do účinné pozice k zastřižení
- Testováno ve srovnání s řadou Philips 3000.
- *Záruka 2 roky + 3 roky prodloužené záruky po registraci výrobku a potvrzení benefitu na webu philips.cz do 90 dnů od nákupu.
Hladké a účinné oholení při každém tahu
S až 90 000 řeznými pohyby za minutu oholí břity SteelPrecision více vousů na jeden tah a zajistí tak hladké a účinné oholení. 45 vysoce výkonných, samoostřicích břitů vyrobených v Evropě zajišťuje spolehlivý výkon při holení, oholení za oholením.
Přizpůsobí se hustotě vousů pro snazší oholení
Tento inteligentní snímač měří hustotu vousů 250krát za sekundu a automaticky přizpůsobuje výkon během holení. Pomáhá holicímu strojku efektivně reagovat na silnější nebo hustší oblasti, takže dosáhnete konzistentně pohodlného, hladkého a snadného oholení.
Přizpůsobí se konturám obličeje pro lepší kontakt s pokožkou.
Plně flexibilní hlavice se otáčejí o 360°, aby zůstaly v těsném kontaktu s křivkami vašeho obličeje a hlavy. To pomáhá zajistit důkladné a pohodlnější oholení, a to i v obtížných oblastech krku a linie čelisti.
Navedou vousy do účinné pozice k zastřižení
Povrch holicí hlavice je vybaven kanálky pro vedení vousů, které je pomáhají správně nasměrovat pro efektivní zastřižení. To zvyšuje přesnost a zajišťuje čistý a konzistentní výsledek v různých oblastech obličeje.
Snadno se otevírá pro rychlé opláchnutí a čištění
Holicí strojek vyčistíte během několika sekund. Holicí hlava se odklopí dotykem tlačítka, takže ji můžete snadno opláchnout pod tekoucí vodou a připravit na další holení.
Holte se nasucho, za mokra, nebo dokonce ve sprše
Vyberte si způsob holení, který vám nejlépe vyhovuje. Užijte si pohodlné suché oholení nebo osvěžující mokré oholení s gelem nebo pěnou. Vodotěsná konstrukce vám také umožňuje holit se ve sprše pro ještě větší pohodlí.
Přesné zastřihování zabudované v rukojeti
Dolaďte svůj vzhled pomocí integrovaného vysouvacího přesného zastřihovače. Je ideální pro úpravu kníru, tvarování kotlet a rychlé závěrečné kroky, aniž byste museli sahat po dalším nástroji.
Až 60 minut holení na plné nabití
Užijte si až 60 minut bezdrátového holení na jedno plné nabití. To vám poskytuje spolehlivou výdrž pro vaši každodenní péči doma nebo na cestách.
Plné nabití za 1 hodinu, rychlé nabití za 5 minut
Holicí strojek plně nabijete za pouhou 1 hodinu díky výkonné lithium-iontové baterii. Pokud spěcháte, 5minutové rychlé nabití vám poskytne dostatek energie na 1 kompletní oholení.
Pohodlné nabíjení s menším množstvím odpadu z adaptérů
Nabíjení přes USB-A představuje praktický způsob napájení holicího strojku a zároveň pomáhá omezit zbytečný odpad z adaptérů. Pokud potřebujete napájecí adaptér, vhodný zdroj napájení si můžete objednat prostřednictvím zákaznické podpory společnosti Philips.
Vyrobeno s ohledem na udržitelnost
Tento holicí strojek je dodáván s certifikátem Eco passport. Naše zařízení na výrobu břitů využívá 100% obnovitelnou elektřinu a obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, což vám pomáhá činit uvědomělejší volby.
Vytvořeno pro výdrž se zárukou až 5 let****
Holicí strojky Philips jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhodobou spolehlivost a výkon. Zaregistrujte svůj výrobek a získejte prodlouženou záruku až na 5 let, abyste se mohli s jistotou holit ještě mnoho let.
| Údržba | Čisticí kartáč |
| Integrovaný výklopný zastřihovač | Ano |
| Cestování a skladování | cestovní pouzdro |
| USB-A je součástí balení | Adaptér není součástí balení |
| Doba chodu | 60 minut |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Automatická volba napětí | 5 V |
| Nabíjení |
Úplné nabití za 1 hodinu Rychlonabíjení: 5 minut |
| Maximální spotřeba elektrické energie | 9 W |
| Barva | Uhlově šedá |
| Tělo kartáčku | Pogumované tělo kartáčku |
| Holicí hlavy | Hranaté |
| 2letá záruka | Plus 1 rok v případě registrace |
| Náhradní hlava SH71 | Každé 2 roky vyměňte za typ SH71 |
| Holicí systém | Břity SteelPrecision |
| Kopírování obrysů tváře | Flexibilní hlavy 360-D |
| Technologie SkinIQ | Senzor Power Adapt |
| Suché a mokré používání | Mokré a suché použití |
| Čištění |
Otevření jediným dotykem Plně omyvatelný |
| Displej |
Displej LED Indikátor baterie Cestovní zámek |
| Nabíjení | Nabíjení USB-A (5 V⎓ / ≥1 A) |