Shaver 5000X series
Holicí strojek pro mokré a suché holení
- Hladký pohyb ke snížení podráždění
- Udržuje optimální kontakt s pokožkou i v náročných oblastech
- Antikorozní a k pokožce šetrné břity pro trvalý komfort
- Zajišťuje hladké a rovnoměrné oholení
- V porovnání s výrobky Philips Series 3000
- * Ve srovnání s povrchem bez mikrokuliček
Hladký pohyb ke snížení podráždění
Holte se pohodlněji. Ochranná vrstva SkinGlide se 100 000 mikrokuličkami na centimetr čtvereční zlepšuje klouzání po pokožce o 20 %**, čímž pomáhá snížit tření a minimalizovat podráždění.
Udržuje optimální kontakt s pokožkou i v náročných oblastech
Plně flexibilní holicí hlava se otáčí o 360°, aby udržela kontakt s pokožkou i v obtížně přístupných oblastech. Pomáhá zachytit vousy a zároveň snižuje tlak na pokožku, což zajišťuje hladké a pohodlné oholení.
Antikorozní a k pokožce šetrné břity pro trvalý komfort
Břity jsou vyrobeny z evropské oceli chirurgické kvality, která odolává korozi a pomáhá zabránit tomu, aby nečistoty ovlivňovaly výkon břitu. Hypoalergenní ocel je šetrná k pokožce a pomáhá zajistit pohodlné každodenní holení.
Zajišťuje hladké a rovnoměrné oholení
Vychutnejte si spolehlivý výkon při holení díky 27 samoostřicím břitům PowerCut z nerezové oceli. Díky 56 000 zástřihům za minutu účinně stříhají vousy a zajišťují hladké a rovnoměrné oholení.
Snadná a bezpečná manipulace i při namočení
Získejte kontrolu nad holením díky ergonomické rukojeti navržené pro pohodlí a jistotu. Zaoblený protiskluzový úchop vám pomůže držet holicí strojek pevně, a to i ve sprše.
Vyberte si pohodlné suché nebo osvěžující mokré oholení
Oholte se tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Vyberte si pohodlné suché oholení nebo osvěžující mokré oholení s gelem či pěnou, a to i ve sprše.
Snadné otevírání pro rychlé čištění
Čištění je rychlé a jednoduché. Stačí jednou stisknout tlačítko, aby se holicí hlava odklopila, opláchnout ji pod tekoucí vodou a jste připraveni na další oholení.
Zabraňuje náhodnému zapnutí během cestování
Cestujte s jistotou. Stiskněte a podržte vypínač po dobu 3 sekund, aby se holicí strojek uzamkl, což zabrání jeho náhodnému zapnutí a vybití baterie, když jste na cestách.
1hodinové nabíjení pro 50minutové holení, 5minutové rychlé nabíjení
Po 1 hodině nabíjení získáte až 50 minut holení. Pokud spěcháte, rychlé pětiminutové nabití vám poskytne dostatek energie na jedno kompletní oholení.
Pohodlnější nabíjení s menším množstvím odpadu z obalů
Nabíjení přes USB-A nabízí praktický způsob napájení holicího strojku a zároveň pomáhá omezit zbytečný odpad z adaptérů. Recyklovatelné balení neobsahuje plasty pro větší udržitelnost. Pokud potřebujete adaptér, kontaktujte zákaznickou podporu společnosti Philips na stránkách philips.com/support.
| Cestování a skladování | Ochranný kryt |
| Nabíjení |
Úplné nabití za 1 hodinu Rychlonabíjení: 5 minut |
| Automatická volba napětí | 100–240 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Doba chodu | 50 minut |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Maximální spotřeba | 4.5 W |
| Barva | Modrá |
| Tělo kartáčku | Ergonomický stojánek |
| Holicí hlavy | Oblý |
| Výměnná hlava | Každé 2 roky vyměňte za typ SH30 |
| 2letá záruka | Ano |
| Holicí systém |
PowerCut 27 břitů, 56 000 zástřihů za minutu |
| Čištění |
Otevření jediným dotykem Plně omyvatelný |
| Suché a mokré používání |
Voděodolný IPX7 Voděodolný |
| Displej |
Indikátor baterie Cestovní zámek |
| Nabíjení | Nabíjení USB-A (5 V⎓ / ≥1 A) |
| Tvarování kontur | 360° flexibilní hlava |
| Ochrana pokožky |
Ochranná vrstva SkinGlide Antikorozní systém holení |