Philips Avent
Sterilizátory kojeneckých lahví
- Rozlučte se se škodlivými bakteriemi
- Cyklus sterilizace trvá 10 minut
- Navrženo pro snížení pravděpodobnosti nepříjemných pachů
- Náš sterilizátor je navržen pro úsporu místa a maximální flexibilitu
- Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureas, Streptococcus agalactiae, Cronobacter sakazakii, Salmonella enterica, Listeria monocytogenes. Výsledky testování poskytla nezávislá laboratoř.
- * Během přechodného období mohou být dodány buď staré, nebo nové papírové obaly
Rozlučte se se škodlivými bakteriemi
Se sterilizátorem Philips Avent je sterilizace jemná, účinná a bez chemikálií. Šetrná parní sterilizace bezpečně dezinfikuje potřeby vašeho dítěte bez narušení materiálu lépe než jiné metody, jako je UV, vyvařování nebo mikrovlnná trouba.
Cyklus sterilizace trvá 10 minut
Při použití elektrické parní sterilizace nemusíte čekat, až se voda začne vařit. Stačí nastavit a spustit. Rozlučte se s odhadováním při vyvařování. Náš elektrický parní sterilizátor za vás kontroluje dobu i teplotu.
Navrženo pro snížení pravděpodobnosti nepříjemných pachů
Naše nová nádobka na odkapávání chrání výhřevnou desku před kapkami mléka a snižuje tak riziko nepříjemného zápachu.
Náš sterilizátor je navržen pro úsporu místa a maximální flexibilitu
Náš pokročilý sterilizátor je přizpůsobitelný – lze jej zmenšit pro sterilizaci menších předmětů, jako jsou šidítka, a zároveň šetří místo na kuchyňské lince, když se nepoužívá.
Zůstává sterilní po dobu 24 hodin*
Důkladná sterilizace bez použití chemikálií udrží obsah sterilizátoru sterilní až po dobu 24 hodin. Jak? Stačí ponechat víko zavřené.
Prostorný vnitřek, kompaktní vnějšek
Náš sterilizátor je tenký a přesto pojme až šest kojeneckých lahví Philips Avent. Hodí se také na všechny ostatní nezbytnosti, od dudlíků a šidítek až po ruční odsávačku mateřského mléka.
Tento sterilizátor se snadno a rychle čistí
Sterilizátor se rychle a snadno čistí shora dolů, zevnitř i zvenčí – i ohřívací deska. Budete tak mít víc času být se svým dítětem.
| Spotřeba elektrické energie | 650 W |
| Napětí | 220-240 V~ 50-60 Hz, 220 V~ 60 Hz (Korea), 120-127 V~ 60 Hz (Severní Amerika), 110 V~ 60 Hz (Tchaj-wan) |
| Třída bezpečnosti | Třída 1 |
| Spotřeba (ve vypnutém stavu) | <0,3 W (doba pro automatické vypnutí: <1 min) |
| Rozměry | 304 x 183 x 359 mm |
| Hmotnost | 1,78 kg |
| Materiály | Plast (PP) |
| Vyrobeno v | Čína |
| Kleště | 1 ks |
| Elektrický parní sterilizátor | 1 ks |
| Kompatibilní s řadou Philips-Avent | Ano |
| Fáze | 0–6 měsíců |
| Obaly na bázi papíru** | Ano |