Shaver Series 5000
Elektrický holicí strojek pro mokré a suché holení
- Hladké a účinné oholení při každém tahu
- Přizpůsobí se hustotě vousů pro snazší oholení
- Přizpůsobí se konturám obličeje pro lepší kontakt s pokožkou.
- Navedou vousy do účinné pozice k zastřižení
- Testováno ve srovnání s řadou Philips 3000.
- *porovnání nečistot z holení po použití čisticí kapaliny vs. vody v zásobníku
- **Záruka 2 roky + 3 roky prodloužené záruky po registraci na webu Philips.com do 90 dnů od nákupu.
Hladké a účinné oholení při každém tahu
S až 90 000 řeznými pohyby za minutu oholí břity SteelPrecision více vousů na jeden tah a zajistí tak hladké a účinné oholení. 45 vysoce výkonných, samoostřicích břitů vyrobených v Evropě zajišťuje spolehlivý výkon při holení, oholení za oholením.
Přizpůsobí se hustotě vousů pro snazší oholení
Tento inteligentní snímač měří hustotu vousů 250krát za sekundu a automaticky přizpůsobuje výkon během holení. Pomáhá holicímu strojku efektivně reagovat na silnější nebo hustší oblasti, takže dosáhnete konzistentně pohodlného, hladkého a snadného oholení.
Přizpůsobí se konturám obličeje pro lepší kontakt s pokožkou.
Plně flexibilní hlavice se otáčejí o 360°, aby zůstaly v těsném kontaktu s křivkami vašeho obličeje a hlavy. To pomáhá zajistit důkladné a pohodlnější oholení, a to i v obtížných oblastech krku a linie čelisti.
Navedou vousy do účinné pozice k zastřižení
Povrch holicí hlavice je vybaven kanálky pro vedení vousů, které je pomáhají správně nasměrovat pro efektivní zastřižení. To zvyšuje přesnost a zajišťuje čistý a konzistentní výsledek v různých oblastech obličeje.
Hloubkové čištění za 1 minutu pro hygienický výkon
Stanice pro rychlé čištění vyčistí a promaže váš holicí strojek za pouhou 1 minutu, aby zůstal hygienicky čistý a podával nejlepší výkon po delší dobu. Proces je 10x účinnější než čištění vodou** a kompaktní design bez kabelu se snadno skladuje a pohodlně používá kdekoli.
Snadno se otevírá pro rychlé opláchnutí a čištění
Holicí strojek vyčistíte během několika sekund. Holicí hlava se odklopí dotykem tlačítka, takže ji můžete snadno opláchnout pod tekoucí vodou a připravit na další holení.
Holte se nasucho, za mokra, nebo dokonce ve sprše
Vyberte si způsob holení, který vám nejlépe vyhovuje. Užijte si pohodlné suché oholení nebo osvěžující mokré oholení s gelem nebo pěnou. Vodotěsná konstrukce vám také umožňuje holit se ve sprše pro ještě větší pohodlí.
Přesné zastřihování zabudované v rukojeti
Dolaďte svůj vzhled pomocí integrovaného vysouvacího přesného zastřihovače. Je ideální pro úpravu kníru, tvarování kotlet a rychlé závěrečné kroky, aniž byste museli sahat po dalším nástroji.
Plné nabití za 1 hodinu, rychlé nabití za 5 minut
Holicí strojek plně nabijete za pouhou 1 hodinu díky výkonné lithium-iontové baterii. Pokud spěcháte, 5minutové rychlé nabití vám poskytne dostatek energie na 1 kompletní oholení.
Pohodlné nabíjení s menším množstvím odpadu z adaptérů
Nabíjení přes USB-A představuje praktický způsob napájení holicího strojku a zároveň pomáhá omezit zbytečný odpad z adaptérů. Pokud potřebujete napájecí adaptér, vhodný zdroj napájení si můžete objednat prostřednictvím zákaznické podpory společnosti Philips.
Vyrobeno s ohledem na udržitelnost
Tento holicí strojek je dodáván s certifikátem Eco passport. Naše zařízení na výrobu břitů využívá 100% obnovitelnou elektřinu a obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, což vám pomáhá činit uvědomělejší volby.
Vytvořeno pro výdrž se zárukou až 5 let****
Holicí strojky Philips jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhodobou spolehlivost a výkon. Zaregistrujte svůj výrobek a získejte prodlouženou záruku až na 5 let, abyste se mohli s jistotou holit ještě mnoho let.
| Údržba | Čisticí kartáč |
| Stanice pro rychlé čištění |
Ano Včetně 1 zásobníku |
| Integrovaný výklopný zastřihovač | Ano |
| Cestování a skladování | cestovní pouzdro |
| USB-A je součástí balení | Adaptér není součástí balení |
| Doba chodu | 60 minut |
| Nabíjení |
Úplné nabití za 1 hodinu Rychlonabíjení: 5 minut |
| Automatická volba napětí | 5 V |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Maximální spotřeba elektrické energie | 9 W |
| Tělo kartáčku | Pogumované tělo kartáčku |
| Barva | Tmavě zelená |
| Holicí hlavy | Hranaté |
| Náhradní hlava SH71 | Každé 2 roky vyměňte za typ SH71 |
| Záruka 2 + 3 roky*** | Ano |
| Holicí systém | Břity SteelPrecision |
| Kopírování obrysů tváře | Flexibilní hlavy 360-D |
| Technologie SkinIQ | Senzor Power Adapt |
| Suché a mokré používání | Mokré a suché použití |
| Nabíjení | Nabíjení USB-A (5 V⎓ / ≥1 A) |
| Displej |
Displej LED Indikátor baterie Cestovní zámek |
| Čištění |
Otevření jediným dotykem Plně omyvatelný |