1

LCD monitor

    -{discount-percentage}%

    LCD monitor

    Udělejte dojem a zaujměte diváky

    Zajistěte odpovídající prezentaci pomocí stylové videostěny bez předělů. Ať už ve čtvercové konfiguraci 5 x 5 nebo v uspořádání na výšku 1 x 3, diváci budou ohromeni. Zobrazit všechny výhody

    Bohužel tento produkt již není k dispozici

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Udělejte dojem a zaujměte diváky

Zajistěte odpovídající prezentaci pomocí stylové videostěny bez předělů. Ať už ve čtvercové konfiguraci 5 x 5 nebo v uspořádání na výšku 1 x 3, diváci budou ohromeni. Zobrazit všechny výhody

Bohužel tento produkt již není k dispozici

LCD monitor

117 cm (46"), multimédia, HD Ready BDL4681XU/00 Najít podobné výrobky

Udělejte dojem a zaujměte diváky

s ultratenkým rámečkem displeje

SmartPower pro úsporu energie

SmartPower pro úsporu energie

Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

Široký formát WXGA, rozlišení 1366 x 768 pro ostřejší obraz

LCD panel se širokým formátem rozlišení XGA umožňuje zobrazit 1366 x 768 pixelů; zobrazení monitorů WXGA nemusí být prokládané, což zajišťuje lepší obraz a přesné barvy.

Design stylového rámečku pro stylový vzhled

Design stylového rámečku přidává veřejnému displeji stylový vzhled, takže snadno zapadne prakticky do každého prostředí. Tento design je též ideální pro vytvoření rastrových videostěn.

Pokročilá kalibrace barev z výroby

Ať už instalujete videostěnu v konfiguraci 3 x 3, 2 x 4 nebo 5 x 5, chcete, aby bylo barevné podání jednotlivých obrazů na všech displejích stejné. Každý z displejů je proto ve výrobě speciálně kalibrován tak, aby splňoval ty nejvyšší nároky na moderní videostěny.

Prostor Smart insert v zadním krytu pro umístění malého počítače

Profesionální počítače jsou součástí většiny veřejných prezentací. Jejich použití často způsobí zvýšení celkové hloubky displeje a změť kabelů. Proto jsme navrhli tento displej, který obsahuje v zadním krytu prostor Smart insert, kam se vejde mnoho malých profesionálních počítačů. Systém uspořádání kabeláže navíc nabízí skvělé řešení, díky němuž budou kabely vypadat úhledně a profesionálně.

Jas se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám

Úprava nastavení zobrazení podle okolních světelných podmínek bez zásahu uživatele.

Snímač teploty měří podmínky provozu

Displej public signage obsahuje snímač teploty, který sleduje vnitřní podmínky. Pokud vnitřní teplota překoná nastavenou hodnotu, dojde automaticky ke spuštění dvou vestavěných ventilátorů, které displej ochladí na normální podmínky.

Funkce pokročilé ochrany proti přetrvání obrazu

Statické obrazy ponechané na obrazovce po delší dobu mohou zanechat na displejích LCD „stínové obrazy“ neboli přetrvání obrazu. Toto přetrvání obrazu na displejích LCD není sice trvalé, je však vhodné mu předcházet, zejména na místech, kde je obsah zobrazován nepřetržitě.

Vysoký jas pro ostřejší obraz

700nitový panel se postará o ostřejší obraz i v místech s větším okolním světlem. Vaši diváci si mohou užívat lepší kvalitu obrazu tam, kde není přímé sluneční světlo, současně ale má větší jas než průměrné výrobky, čímž optimalizuje zážitek ze sledování.

Zdokonalená funkce zoom podporuje použití čtvercových rastrů

Interní funkce zoomu umožňuje snadné zavedení matrice videostěny, aniž by bylo třeba nákladné externí vybavení. Funkce je schopna vytvořit mnoho různých konfigurací: vytvoření úchvatného videa je nyní jednoduchost sama.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat