1
Signage Solutions

Interaktivní tabule

  Interaktivní tabule

  Dosáhněte vyšší úrovně interakce

  Zabavte diváky ještě více než kdykoli předtím. Rychlá, přesná a mimořádně odolná 75" interaktivní tabule spojuje vysoký výkon s neuvěřitelnou spolehlivostí a funkčností. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dosáhněte vyšší úrovně interakce

Zabavte diváky ještě více než kdykoli předtím. Rychlá, přesná a mimořádně odolná 75" interaktivní tabule spojuje vysoký výkon s neuvěřitelnou spolehlivostí a funkčností. Zobrazit všechny výhody

NOVÉ

Signage Solutions Interaktivní tabule

213 cm (75”), Se systémem Android, Vícedotykový 75BDL3151T/00 Najít podobné výrobky

Dosáhněte vyšší úrovně interakce

díky plnohodnotnému dotykovému ovládání v rozlišení 4K UHD

 • Plnohodnotné vícedotykové ovládání pro fantastickou interakci

  Plnohodnotné vícedotykové ovládání pro fantastickou interakci

  Integrovaná dotyková technologie nyní přináší zcela novou úroveň interakce. Větší flexibilita a optimální výkon vícedotykového ovládání jsou doplněny vynikajícími možnostmi ovladatelnosti a poskytnou vám to nejlepší v oblasti interakce s uživateli. Displeje s vícedotykovým ovládáním jsou vybaveny funkcí automatického rozpoznání dotyku. Konektor USB kompatibilní s technologií HID zajišťuje plnohodnotné rozhraní Plug & Play.

 • SmartPower pro úsporu energie

  SmartPower pro úsporu energie

  Intenzitu podsvětlení lze kontrolovat a předem nastavit pomocí systému a snížit tak spotřebu energie až o 50 %, což značně snižuje náklady na energii.

 • Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti

  Ukládání a přehrávání obsahu v interní paměti

  Obsah můžete ukládat a přehrávat do interní paměti. Nahrajte média do displeje a obsah ihned přehrávejte. Displej spolupracuje s interním prohlížečem a slouží také jako mezipaměť při streamování online obsahu. Pokud by selhala síť, přehrávání obsahu probíhá dále z interní paměti. Přehrává se verze obsahu uložená v mezipaměti, takže můžete sledovat média i bez připojení k síti.

 • CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji

  CMND: Mějte kontrolu nad svými displeji

  Robustní platforma správy displejů CMND vrací kontrolu do vašich rukou. Aktualizujte a spravujte svůj obsah pomocí nástroje CMND & Create nebo měňte nastavení pomocí nástroje CMND & Control. S platformou CMND je toto vše možné.

 • Vestavěná interaktivní tabule

  Vylepšete výuku, zapojení a spolupráci ve třídě díky našemu 75" dotykovému displeji s vestavěnou tabulí. Plynule přepínejte mezi psaním, kreslením, filmy, prezentacemi a internetem.

 • Android: Používejte své vlastní nebo své oblíbené aplikace

  Díky systému Android integrovanému do dotykového displeje můžete využít výhody nejpokročilejšího operačního systému na světě a uložit si svou vlastní aplikaci přímo do displeje. To také znamená, že pro zabudované aplikace, jako je například prohlížeč, podporuje dotykovou funkci ihned po rozbalení. Stačí připojit napájení a užívat si interaktivity. Pomocí zabudovaného plánovače můžete své aplikace a obsah naplánovat během celého dne podle denní doby a díky funkci automatické orientace je zobrazení obsahu na šířku či na výšku záležitostí pouhého otočení displeje.

 • Antireflexní sklo s nízkou optickou paralaxou

  S tímto integrovaným dotykovým displejem umožňuje antireflexní sklo s nízkou optickou paralaxou ten nejpodmanivější dotykový zážitek. Díky malým či nulovým odleskům na displeji jsou obrazy křišťálově čisté, s čirými barvami a skvělou ostrostí.

 • 4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  Dívejte se na digitální prezentaci jako nikdy předtím díky čtyřikrát vyššímu rozlišení než při klasickém Full HD. 3840 x 2160 pixelů poskytuje dokonalý živý obraz, který se vám stane oknem do nového světa.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat