Veřejná místa

Pokrytí veřejných míst

 

Zapůsobte na širokou veřejnost tím nejlepším, co profesionální displeje Philips zatím nabízí. Fantastické bohaté a syté barvy a neuvěřitelné rozlišení. Řada displejů Philips reprodukuje vaše sdělení způsobem, který osloví nejvíce lidí.

 

Nasměrujte pozornost velkých skupin prostřednictvím živých sdělení, propagačních akcí, reklam a důležitých poznámek. Díky velkému množství nastavení a možností, jako jsou videostěny bez přechodů nebo velkoformátové displeje 4K, můžete veřejný prostor přizpůsobit jakékoli situaci.

Doporučené modely

Philips
Advantage


Displeje Philips navržené zvláště pro maximalizaci účinku na veřejných místech doplní prostor o bezchybný obsah s ostrým rozlišením na velké obrazovce.

Mimořádně úzké rámečky pro světla
 

Využijte plovoucí design profesionálních displejů Philips. Díky mimořádně úzkým rámečkům pro světla a pokročilým řešením úpravy polohy se obsah zdá větší a působivější. Vytvořte bezproblémovou konfiguraci videostěny jakékoli velikosti prakticky bez ohraničení.

Kalibrace barev
 

Zajistěte konzistentní úroveň barev na všech displejích v síti. S volitelnou sadou pro kalibraci barev můžete snadno řídit svítivost podsvícení, standardizovat gamma křivku a kalibrovat stejnobarevnost displejů.

Ultra HD
 

Ohromte publikum výjimečnou kvalitou obrazu rozlišení HD. Rozlišení 3840 x 2160 pixelů je čtyřikrát vyšší než rozlišení Full HD. To znamená ostřejší obraz na velkoformátových displejích pro dosažení exkluzivnějšího vzhledu.

FailOver
 

Už nikdy nemusíte mít strach z chybové obrazovky. Díky revoluční technologii FailOver se v případě chyby přehrávače médií začne automaticky přehrávat záložní obsah. Je to okamžitá ochrana zajišťující, aby váš podnik vypadal vždy zcela pod kontrolou.

Kontaktujte nás


Potřebujete další informace? Jsme tu, abychom vám pomohli.