Pro podniky

Výhody pro podniky

 

Kancelářský prostor je místo, kde se rodí sny a inovace. Inspirujte ty nejlepší prostřednictvím působivé řady profesionálních displejů Philips. S širokou řadou velkých, středních a interaktivních obrazovek najdete skvělé řešení pro své kanceláře, zasedací místnosti, odpočinkové prostory, vstupní haly a chodby. 

 

Neuvěřitelná kvalita obrazu se pojí s inovativními funkcemi. Nejnovější řada určená pro kanceláře inspiruje zaměstnance a klienty chytrým řešením připojení, úžasným rozlišením a nekonečnými možnostmi. 

Doporučené modely

Philips
Advantage


Displeje Philips jsou úsporné a obsahují funkce zahrnující zjednodušené sdílení obrazovek, rozdělené zobrazení obrazovek a dotykové funkce a jsou přizpůsobeny podnikovým potřebám.

QuadViewer
 

Technologie QuadViewer je perfektní pro dojem a funkčnost a využívá obrazovku naplno tím, že přehrává obsah ze čtyř různých zdrojů zároveň na jedné obrazovce. Je to ideální řešení pro zasedací a monitorovací místnosti. 

SmartPower
 

Zvyšte energetickou efektivitu a dosáhněte ekologičtějšího provozu s nižšími náklady. SmartPower je funkce pro úsporu energie, které řídí podsvícení displeje pomocí přednastaveného systému. Výsledek? Až o 50 % nižší spotřeba.

Funkce FailOver pro konferenční místnosti
 

Funkce FailOver vám umožní zjednodušit prezentace a videokonference. Můžete snadno přepínat mezi obrazovkami a displej může na základě vašich požadavků automaticky měnit vstupy. Nemusíte vstupy přenastavovat ručně, kdykoli chce někdo sdílet obrazovku. 

Vícedotykové
 

Nasměrujte nové hosty pomocí interaktivní navigační obrazovky tam, kam potřebují. Naše dotykové displeje jsou vybaveny automatickým rozpoznáváním dotyku, funkcí snadného připojení a přehrávání a až 10 dotykovými body. Díky tomu vám pomohou zvýšit zapojení studentů a efektivitu práce. 

Kontaktujte nás


Potřebujete další informace? Jsme tu, abychom vám pomohli.