Řešení Philips LED

Popusťte uzdu své fantazii

Řešení Philips LED: o úroveň výš v oblasti digitálních prezentací

připraveno zapůsobit

Připraveno zapůsobit


Estetická krása se snoubí se všestranným designem. Díky nejnovějším řešením Philips LED budete o krok napřed. Komunikace na obrazovce ožívá díky neuvěřitelně živým barvám a mimořádně vysokému jasu – od videa s rychlým pohybem až po statické obrazy.

A co je ještě lepší: vzhledem k inovativnímu designu bez rámečku lze řešení Philips LED využít k dokonalému propojení více jednotek a vytvoření bezrámečkové videostěny libovolné velikosti. Připravte se na maximální působivost díky přizpůsobenému rozvržení, které zaujme a přitáhne vaše publikum.

Vyšší úroveň výkonu: a  lepší nápad pro vás

optimální kvalita obrazu

Optimální kvalita obrazu

Obraz vydá za tisíc slov. Proto si každý obsah zobrazený na obrazovce zaslouží to nejzřetelnější a nejjasnější možné rozlišení. Technologie Philips LED poskytuje vynikající hloubku černé a vysoké úrovně jasu barev pro optimální výkon. Vzhledem k dokonalosti detailů lze nastavení kalibrace jednotlivých panelů upravit a dosáhnout korekce od stěny k okraji.
důvěryhodný partner

Důvěryhodní partneři

Akademie profesionálních zobrazovacích řešení společnosti Philips zajišťuje, že všichni partneři v oblasti technologie LED jsou osobně vyškolení produktoví experti. To znamená, že pouze ti nejlepší architekti řešení a technici jsou certifikováni, aby se stali prémiovými partnery pro instalace LED společnosti Philips. A co je ještě lepší, všechny naše výrobky LED mají certifikaci EMC třídy B, CE-UL a evropské schválení z institutu TÜV.
flexibilní upevnění

Flexibilní upevnění 

Upevnění obyčejného displeje na stěnu je relativně snadná práce. Instalace LED však vyžadují zvláštní pozornost. Společnost Philips věnuje patřičnou pozornost velikosti obrazovky i složitosti designu a zajišťuje optimalizovanou instalaci a konfiguraci, u níž lze také snadno provádět servis. V každém zakázkovém řešení můžete očekávat tenké panely, technicky vyřešené odvádění tepla, přístup k přednímu panelu a eleganci designu bez rámečku.
konfigurace zobrazení

Konfigurace zobrazení

Tvorba lepšího zobrazení je snazší než kdykoli předtím. Všechny potřebné komponenty jsou součástí snadno použitelné sady obsahující kabely, ovladače, rámečky a standardní poměry v rozlišení FHD a UHD. Sady pro vytvoření dokonalého zobrazení se dodávají ve velikostech od 110 palců do 880 palců a součástí dodávky jsou také povrchové úpravy pro hrany. Sady jsou k dispozici v předem definovaných konfiguracích a slouží jako instalace připravená k použití.
ovládání displeje LED

Ovládání displeje LED

Navázali jsme partnerskou spolupráci se společností Novastar, která je důvěryhodným globálním lídrem na poli ovladačů displejů, a přinášíme tak to nejlepší v oblasti kanálů LED. To zajišťuje optimální prostředí, včetně škálování, několika video vstupů, ovladačů FHD a UHD a kanálů v rozsahu od 6 do 16 s vynikající kvalitou.
optimální služby

Optimální služby

Společnost Philips je hrdá na svůj pověstný kvalitní servis, nabídku řešení a osobní pozornost věnovanou každému zákazníkovi, kdykoli je to potřeba – od vyzvednutí a vrácení v záruce až po poprodejní kalibrační služby. Překonávání očekávání a oborových standardů v oblasti podpory i začlenění je další důvod, proč je společnost Philips stále o krok napřed.

Nekonečné možnosti...

Zobrazení LED  sortiment

Vizualizujte
pomocí aplikace ARc


Konfigurátor rozšířené reality (ARC neboli Augmented Reality Configurator) umožňuje snadno získat představu, jak bude přizpůsobená sestava z profesionálních zobrazovacích řešení Philips vypadat v jakémkoli prostoru. Uživatelsky přívětivá aplikace ARC funguje na jakémkoli mobilním zařízení a poskytuje přesnou vizualizaci na samostatných obrazovkách pro veřejné prezentace a instalacích videostěn. K dispozici ke stažení v obchodech Google Play a App Store.