1
Potravinářství

Dopřejte jim více

Odolné. Dynamické. Interaktivní.


Robustní displeje jsou navrženy tak, aby vydržely fungovat v kuchyni 24 hodin. Jasné digitální tabule s jídelním lístkem. Objednávací stanice s dotykovým displejem. Televizory s živými barvami do barů. Profesionální displeje Philips se snadno ovládají, ať provozujete bar, kavárnu nebo hotelovou restauraci.

Připraveno pro vás

Převezměte kontrolu díky modulu CMND

Převezměte kontrolu s nástrojem CMND: správa systému na bázi přetahování myší.
Instalace bez velkého úsilí a spuštění nativních nebo speciálních aplikací na displeji Philips se systémem Android

Instalace bez velkého úsilí a spuštění nativních nebo speciálních aplikací na displeji Philips se systémem Android.
Okamžité změny na digitální tabuli s jídelním lístkem | Snadné nastavení zdrojů sekundárního vstupu, aby displeje nezůstaly prázdné

Snadno nastavte sekundární zdroje vstupu, aby displeje nezůstaly prázdné.
Elektronické tabule s jídelními lístky pro restaurace | Díky displeji s vysokým a mimořádně vysokým jasem bude vše hned vidět

Snadná komunikace 4G s tablety a mobilními zařízeními

Řešení pro potravinářství

Případové studie

Eazie

Eazie


Společnost Eazie využívá digitální tabule s nabídkami k prodeji stávajícím zákazníkům a k oslovení nových.
Haan

Haan


Společnost Haan mění uspěchané občerstvení na čerpací stanici v příjemný zážitek z jídla a pití.

Kontaktujte nás


Potřebujete další informace? Jsme tu, abychom vám pomohli.

Německo

Rainer Bloch
Obchodní ředitel pro profesionální displeje

rainer.bloch@tpv-tech.com

Hakan Demir
Manažer interního prodeje pro profesionální televizory

hakan.demir@tpv-tech.com

Doris Zarda

Manažer prodeje, profesionální televizory

doris.zarda@tpv-tech.com

Martin Kostorz
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace

martin.kostorz@tpv-tech.com

Stefan Klima
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace

stefan.klima@tpv-tech.com

Konstantin Flabouriaris
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace

konstantin.flabouriaris@tpv-tech.com

Rakousko

Doris Zarda

Manažer prodeje, profesionální televizory

doris.zarda@tpv-tech.com

Stefan Klima
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace

stefan.klima@tpv-tech.com

Švýcarsko

Davide Longo
Manažer prodeje pro profesionální displeje

davide.longo@tpv-tech.com

Mike Huber
Manažer prodeje pro profesionální displeje

mike.huber@tpv-tech.com

France
Franck Dufrene
Vedoucí prodeje pro profesionální televizory
(+33) 6 07 61 49 83
franck.dufrene@tpv-tech.com 
Fabrice Penhoat
Vedoucí prodeje pro řešení pro veřejné prezentace
(+33) 6 64 70 03 07
fabrice.penhoat@tpv-tech.com 

Sandrine Gimenez

Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+33) 6 61 62 25 02

sandrine.gimenez@tpv-tech.com

Eric Majorczyk

Manažer prodeje, profesionální televizory
(+33) 6 07 61 82 82
eric.majorczyk@tpv-tech.com

Vivien Cokelaer

Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace 
(+33) 6 82 13 19 83
vivien.cokelaer@tpv-tech.com 

Stéphane Dautry
Technický manažer
(+33) 6 34 61 37 23

stephane.dautry@tpv-tech.com

Virginie Da Costa
Marketingová manažerka
(+33) 6 34 07 08 34

virginie.dacosta@tpv-tech.com

Agnès Rouer

Podpora obchodu a marketingu

(+33) 1 82 97 00 93

agnes.rouer@tpv-tech.com

Iberie
Cesar Sanz
Vedoucí prodeje profesionálních displejů
(+34) 6 29 80 33 71
cesar.sanz@mmd-p.com
Virginie Da Costa
Marketingová manažerka
(+34) 6 96 95 78 67
virginie.dacosta@tpv-tech.com
Španělsko
Gustavo Gil Serna
Manažer prodeje, profesionální televizory
(+34) 6 96 95 78 67
gustavo.gil.serna@tpv-tech.com 

Eduardo Belinchón
Manažer prodeje

Signage Solutions
(+34) 6 29 12 19 69
eduardo.belinchon@tpv-tech.com

Portugal

Joao Carvalho

Manažer prodeje pro profesionální displeje
(+35) 1932 70 54 25
joao.carvalho@tpv-tech.com

Itálie
Simone Gagliardi
Vedoucí prodeje profesionálních displejů
(+39) 366 3112558
simone.gagliardi@mmd-p.com 
Luca Guariniello
Marketingová manažerka
(+39) 348 1393136
luca.guariniello@tpv-tech.com
Giancarlo Casali
Manažer prodeje, profesionální televizory 
(+39) 335 6819277
giancarlo.casali@tpv-tech.com 
Edoardo Stambazzi
Manažer prodeje, profesionální televizory
(+39) 335 7830251
edoardo.stambazzi@tpv-tech.com

Andrea Castelnuovo
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace
(+39) 335 1857806

andrea.castelnuovo@tpv-tech.com

Marco Guandalini
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace
(+39) 335 7005194
marco.guandalini@tpv-tech.com 
Paolo Fede
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace
(+39) 338 8468907
paolo.fede@mmd-p.com
Daniele Tomé
Technický manažer
(+39) 340 8726334
daniele.tome@tpv-tech.com
Blízký východ a Afrika
Wim de Geest
Výkonný ředitel pro profesionální displeje
+971 50 919 90 49
wim.de.geest@tpv-tech.com
South Africa
David Davtian
Manažer prodeje pro profesionální displeje
+27 765 89 33 38
david.davtian@tpv-tech.com
Skandinávie

Mikael da Fonseca
Vedoucí prodeje profesionálních displejů 

(+46) 736 88 88 45

mikael.dafonseca@tpv-tech.com

Titti Hagenfeldt

Marketingový manažer pro Skandinávii 

(+46) 739 82 95 34

titti.hagenfeldt@tpv-tech.com

Sweden

Mikael da Fonseca
Vedoucí prodeje profesionálních displejů 

(+46) 736 88 88 45

mikael.dafonseca@tpv-tech.com

Nils Brovold

Manažer prodeje, profesionální televizory

(+46) 734 33 55 84

nils.brovold@tpv-tech.com

Mikael Vängelin

Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+46) 70 080 96 25

mikael.vangelin@tpv-tech.com

Peter Byström

Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+46) 76 834 00 31

peter.bystrom@tpv-tech.com

Denmark

Claus Rode
Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+45) 2929 03 10

claus.rode@tpv-tech.com

Finland

Mikael Holm
Manažer prodeje pro profesionální displeje 

(+358) 40 520 99 00

mikael.holm@tpv-tech.com

Island

Nils Brovold
Manažer prodeje, profesionální televizory

(+46) 734 33 55 84

nils.brovold@tpv-tech.com

Norway

Espen Bjornes
Manažer prodeje pro profesionální displeje 

(+47) 934 30 222

espen.bjornes@tpv-tech.com

Velká Británie
Martin Ware
Vedoucí obchodního managementu pro oblast EMEA
martin.ware@philips-lfd.co.uk
Vicky Fox
Marketing Manager UK
victoria.fox@tpv-tech.com
Mark Woods
Vedoucí podnikového prodeje
mark.woods@philips-lfd-co.uk

Stuart Millward
Vedoucí technického prodeje

stuart.millward@tpv-tech.com

Lee Rudd
Manažer prodeje pro profesionální displeje
lee.rudd@tpv-tech.com
Kendra Ingram
Manažer prodeje pro profesionální televizory 
kendra.ingram@tpv-tech.com
Caroline Grimes
Manažer prodeje pro profesionální televizory
caroline.grimes@tpv-tech.com
Daniel Everett
Manažer prodeje pro profesionální televizory
daniel.everett@tpv-tech.com
Michael Tulip
Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace
michael.tulip@tpv-tech.com
Ellie East
Hlavní manažer pro styk s klienty
ellie.east@tpv-tech.com
Estonsko

Mikael Holm

Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+358) 40 520 99 00

mikael.holm@tpv-tech.com

Latvia

Mikael Holm
Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+358) 40 520 99 00

mikael.holm@tpv-tech.com

Lithuania

Mikael Holm
Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+358) 40 520 99 00

mikael.holm@tpv-tech.com

Jihovýchodní Evropa

Bogdan Blinda
Manažer prodeje pro profesionální displeje 

(+40) 74 777 9984

bogdan.blinda@tpv-tech.com

Israel

Omri Levin

Manažer prodeje, řešení pro veřejné prezentace

(+420) 25 570 869

omri.levin@mmp-p.com 

Russia

Alexey Klimkov 
Manažer prodeje pro profesionální displeje
(+7) 926 339 87 38

alexey.klimkov@mmd-p.com

Turecko

Atilla Tufekci
Manažer prodeje pro profesionální displeje
(+90) 532 2644700

atilla.tufekci@tpv-tech.com

Česká republika a Slovensko

Milan Krejzlik
Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+420) 608 709 068

milan.krejzlik@tpv-tech.com

Leos Lemberk
Manažer vztahů s klienty

(+420) 735 751 106

leos.lemberk@tpv-tech.com

Poland

Mariusz Chludzinski
Ředitel prodeje pro Polsko 
(+48) 600 438 078

mariusz.chludzinski@tpv-tech.com

Michal Gdaniec
Manažer obchodního rozvoje

(+48) 535 208 200

michal.gdaniec@tpv-tech.com

Hungary

Rita Takacs 
Manažer prodeje pro profesionální displeje

(+36) 304 00 83 51

rita.takacs@tpv-tech.com

Spojené státy americké
Joseph King
Obchodní ředitel pro Severní Ameriku
404-307-9308
joseph.king@epius.com
Denell Davis
Marketingový manažer pro Severní Ameriku
470-395-0179
denell.davis@epius.com

Mark Phillips

Ředitel pro vztahy s klienty

310-615-3111

mark@epius.com

Jack Boyczuk
Manažer obchodního rozvoje, řešení pro Severní Ameriku – severovýchod

716-200-6527

jack.boyczuk@epius.com

Tim Lawler
Manažer regionálního prodeje, severovýchodní oblast
610-639-4877
tim.lawler@epius.com
Dale Feyereisen
Vedoucí manažer regionálního prodeje, centrální oblast
952-955-7075
dale@epius.com

Mark Laramie
Technický produktový manažer pro Severní Ameriku

678-974-1683

mark.laramie@epius.com

John Kilgore
Manažer regionálního prodeje, západní oblast

303-601-9694

john.kilgore@epius.com

Daniel Vines
Manažer regionálního prodeje, jihovýchod

770-329-5627
daniel.vines@epius.com

John Sullivan
Manažer prodeje pro distribuční kanály, Severní Amerika

404-229-2099

john.sullivan@epius.com