Výrobky pro domácnost

Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud

Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud

HU4813/10
3999.00
  • Až 44 m2
  • Šíří o 99 % méně bakterií*
  • Automatické nastavení vlhkosti
  • Číselná zpětná vazba

Přirozený proces vypařování

Hygienické a přirozené odpařování zajišťuje optimální výkon. Zvlhčovačem prochází suchý vzduch. Jsou přidány vodní páry a ze zvlhčovače vychází do okolního vzduchu vlhčí vzduch. Technologie NanoCloud používá přirozené vypařování, při kterém je nasáván suchý vzduch, do kterého jsou přidávány molekuly vody a ven vychází do místnosti zvlhčený vzduch.

Zabraňuje vzniku mokrých skvrn a bílého prachu

Díky 360° designu distribuuje zvlhčovač zvlhčený vzduch rovnoměrně do celé místnosti a zabraňuje vzniku mokrých skvrn na podlaze a ostatních površích. Technologie NanoCloud dále snižuje riziko šíření minerálů do vzduchu a zabraňuje tak vzniku bílého prachu na površích.

  • Zamezuje mokrým skvrnám a bílému prachu: Nezávislý test třetí strany nazvaný Determination of deposition of minerals from liquid droplets on furniture according to DIN 44973, IUTA e.V., který měří nános minerálů na nábytku z kapének kapaliny přenášených vzduchem po dobu 3 hodin.
  • Velikost pokoje je vypočítána na základě míry zvlhčení vycházející z testování laboratoře třetí strany dle standardu AHAM HU-1-2016 (R2011)
  • Výsledky založené na emisích bakterie Pseudomonas Fragi přímo z čistých jednotek a filtrů, po 2 hodinách nepřetržitého používání, na nejvyšší nastavení, s použitím sterilizované vody infikované touto bakterií, v testovací komoře 1 m3, při obnově 280 litrů za minutu (74 gal/min).
Režim tichého spánku

Režim tichého spánku

Ve spánkovém režimu běží zvlhčovač při minimální hladině hluku a všechny kontrolky kromě indikátoru rychlosti jsou zhasnuty. V tomto nastavení můžete udržovat požadovanou hladinu vlhkosti i když právě spíte.

Nádržka se snadným plněním

Nádržka se snadným plněním

Naplňte z nádoby nebo nádržku na vodu přeneste pod kohoutek. Indikátor „max“ jasně ukazuje, kam až nádržku naplnit. Když je nádržka prázdná, zvlhčovač se automaticky vypne a na displeji se objeví upozornění, že je třeba nádržku doplnit.

Snadno čistitelný design

Snadno čistitelný design

Díky oblému a minimalistickému designu je čištění snadné. Zvlhčovač vzduchu nemá topnou destičku, takže není třeba odstraňovat vodní kámen.

Design a provedení
Barva ovládacího panelu Černá
Typ ovládacího panelu Tlačítko
Materiál hlavního těla Plastová
Barva(y) Černá, stříbrná
Výkon
Míra zvlhčování 300 ml/h
Velikost místnosti 44 m²
Hlučnost 34 dB(A)
Technické údaje
Délka kabelu 1,6 m
Napětí 220 V
Nádržka na vodu 2 L
Země původu
Země původu Čína
Výměna
Knot zvlhčovače 3 měsíce
Servis
2letá záruka Ano
Podpora udržitelného rozvoje
Balení >90 % recyklovaných materiálů
Uživatelská příručka 100% recyklovaný papír
Funkce
Rychlost ventilátoru Režim spánku, Automatický režim
Hmotnost a rozměry
Rozměry výrobku (D x Š x V) 249*249*339 mm
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.
Často kladené otázky
Příručky a dokumentace
Retail Trade Leaflet
132 KB Zveřejněno  2018-07-17
Registrujte se

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek
Kontaktujte nás
Kontaktujte náš zákaznický servis
Kontaktní údaje

Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud

HU4813/10 | Najít podobné produkty