Výrobky pro domácnost

Náhradní zvlhčovací filtr

Náhradní zvlhčovací filtr

FY5156/10
349.00
  • Technologie NanoCloud
  • Snadné čištění

Kompatibilní produkty

Snadné čištění zvlhčovacího knotu

Inteligentní design umožňuje snadné čištění a údržbu zvlhčovacího filtru. Jednoduše vyjměte filtr spolu s kolečkem filtru z držáku kolečka a vypláchněte zvlhčovací filtr pod tekoucí vodou.

Upozornění na ochranu zdravého vzduchu pro výměnu knotu

Upozornění ochrany zdravého vzduchu vám včas připomene, kdy knot vyměnit. Pokud knot okamžitě nevyměníte, zařízení přestane fungovat, aby se zabránilo jeho neúčinnému provozu. Rotační knot nikdy nesedá do vody. Přestane se otáčet, když voda dojde, nebo je dosažena přednastavená úroveň vlhkosti, ale větrák běží dál podle režimu čističky až do vyschnutí knotu. Takže je vždy zajištěn zdravý vzduch.

  • Testováno pro bakterii Staphylococcus Albus a vir MS2. Tato informace odkazuje na antibakteriální vlastnosti testované podle normy GB21551.3 pomocí bakterie Staphylococcus Albus s počáteční koncentrací 1*105 KTJ/m3
Země původu
Vyrobeno v Číně
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.
Často kladené otázky
Registrujte se

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek
Podobné produkty
Cashback 1000 Kč
8999.00
Kontaktujte nás
Kontaktujte náš zákaznický servis
Kontaktní údaje

Náhradní zvlhčovací filtr

FY5156/10 | Najít podobné produkty