Výrobky pro domácnost

Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud

Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud

HU4813/10
3999.00
  • Až 44 m²
  • Šíří o 99 % méně bakterií*
  • Automatické nastavení vlhkosti
  • Číselná zpětná vazba
(10 na skladě)
Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud

Přirozený proces vypařování

Hygienické a přirozené odpařování zajišťuje optimální výkon. Zvlhčovačem prochází suchý vzduch. Jsou přidány vodní páry a ze zvlhčovače vychází do okolního vzduchu vlhčí vzduch. Technologie NanoCloud používá přirozené vypařování, při kterém je nasáván suchý vzduch, do kterého jsou přidávány molekuly vody a ven vychází do místnosti zvlhčený vzduch.

Zabraňuje vzniku mokrých skvrn a bílého prachu*

Díky 360° provedení je zvlhčený vzduch rovnoměrně distribuován po celé místnosti a na podlaze ani na stole se netvoří žádné kapky. Technologie NanoCloud rovněž redukuje šíření minerálů do vzduchu, což zabraňuje v usazování bílého prachu na vašem nábytku a rovných površích.

  • Zamezuje mokrým skvrnám a bílému prachu: Nezávislý test třetí strany nazvaný "Determination of deposition of minerals from liquid droplets on furniture according to DIN 44973, IUTA e.V.", který měří nános minerálů na nábytku z kapének kapaliny přenášených vzduchem po dobu 3 hodin.
  • Velikost pokoje je vypočítána na základě míry zvlhčení vycházející z testování laboratoře třetí strany dle standardu AHAM HU-1-2016 (R2011)
  • Výsledky založené na emisích bakterie Pseudomonas Fragi přímo z čistých jednotek a filtrů, po 2 hodinách nepřetržitého používání, na nejvyšší nastavení, s použitím sterilizované vody infikované touto bakterií, v testovací komoře 1 m3, při obnově 280 litrů za minutu (74 gal/min).
O 99 % nižší šíření bakterií

O 99 % nižší šíření bakterií

Když se odpaří voda, jsou molekuly vody tak malé, že je vodní opar pro lidské oko neviditelný. A protože jsou molekuly tak malé, roznáší do vzduchu méně bakterií. Naše laboratorní testy potvrdily, že technologie NanoCloud šíří do vzduchu oproti předním ultrazvukovým zvlhčovačům o 99 % méně bakterií.

Režim tichého spánku

Režim tichého spánku

Ve spánkovém režimu běží zvlhčovač při minimální hladině hluku a všechny kontrolky kromě indikátoru rychlosti jsou zhasnuty. V tomto nastavení můžete udržovat požadovanou hladinu vlhkosti i když právě spíte.

Nádržka se snadným plněním

Nádržka se snadným plněním

Naplňte z nádoby nebo nádržku na vodu přeneste pod kohoutek. Indikátor „max“ jasně ukazuje, kam až nádržku naplnit. Když je nádržka prázdná, zvlhčovač se automaticky vypne a na displeji se objeví upozornění, že je třeba nádržku doplnit.

Snadné čištění

Snadné čištění

Díky oblému a minimalistickému designu je čištění snadné. Zvlhčovač vzduchu nemá topnou destičku, takže není třeba odstraňovat vodní kámen.

Design a provedení
Barva ovládacího panelu Černá
Typ ovládacího panelu Tlačítkový panel
Materiál hlavního těla Plast
Barva(y) Černá, stříbrná
Výkon
Míra zvlhčování 300 ml/h
Velikost místnosti 44 m²
Hlučnost 34 dB(A)
Technické údaje
Délka kabelu 1,6 m
Napětí 220 V
Nádržka na vodu 2 L
Země původu
Země původu Čína
Výměna
Zvlhčovací filtr 3 měsíce
Servis
2letá záruka Ano
Podpora udržitelného rozvoje
Balení >90 % recyklovaných materiálů
Uživatelská příručka 100% recyklovaný papír
Funkce
Rychlost ventilátoru Režim spánku, Automatický režim
Hmotnost a rozměry
Rozměry výrobku (D x Š x V) 249*249*339 mm
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.
Často kladené otázky
Registrujte se

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek
Podobné produkty
Cashback 1000 Kč
8999.00
Kontaktujte nás
Kontaktujte náš zákaznický servis
Kontaktní údaje

Series 2000 Zvlhčovač vzduchu s technologií NanoCloud

HU4813/10 | Najít podobné produkty