Philips Avent

Niplette™

SCF152/01
  • Pomůcka pro ploché nebo vpáčené bradavky
  • Ideální k používání během prvních 6 měsíců těhotenství
  • Jednoduchý postup
  • Klinicky prokázané výsledky
Na skladě
Doručení během 2-5 pracovních dnů

  • McGeorge, Mr. D, FRCS (Plast), The Niplette: an instrument for the non-surgical correction of inverted nipples, British Journal of Plastic Surgery (1994) Vol 47, strany 46–49
Pomůcka pro ploché nebo vpáčené bradavky

Pomůcka pro ploché nebo vpáčené bradavky

Vpáčené bradavky nebo bradavky, které nelze vytáhnout, postihují až 10 % žen, kterým způsobují psychický stres a ztěžují kojení matce i dítěti. Když dítě saje z prsu, mělo by dojít k vytažení bradavky. Pokud ne, pomůcka Niplette™ je jednoduchým, pohodlným řešením, které může pomoci. Toto zařízení umožňuje ženám s plochými nebo vpáčenými bradavkami pohodlně kojit bez nutnosti využití invazivní operace*. Skládá se z průhledného kloboučku na bradavku s těsnicí obrubou, který se připevňuje k ventilu a otvoru stříkačky.

Jednoduchý postup

Jednoduchý postup

Klobouček se jednou rukou přidrží na dvorci bradavky. 5ml stříkačkou se odsaje vzduch, aby se bradavka přisála ke dvorci. Sání řídí uživatelka a může za bradavku zatáhnout tak silně, jak jí to vyhovuje. Jakmile dojde k vytažení bradavky, může uživatelka po opatrném odpojení stříkačky od ventilu dále provádět všechny běžné činnosti a pomůcku Niplette nosit diskrétně v podprsence. Na začátku kojení se používání doporučuje co nejčastěji*.

Země původu
Velká Británie Ano
Co je součástí
Niplette 1 ks
Jednorázová prsní vložka 2 ks
Design
Nenápadný design Ano
Stupně vývoje
Stupně Před otěhotněním
0–6 měsíců
Fáze zahájení kojení
Snadné použití
Snadné skrytí pod oblečením Stlačovací stříkačka pro uvolnění vakua
Snadné čištění
Čištění v teplé mýdlové vodě Ano
Funkce
Řešení pro ploché bradavky Použijte jemné sání
Materiál
Niplette Polypropylen
Absorpční vložky Dermatologicky testováno
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.