Péče o matku a dítě

Avent Niplette™

Avent Niplette™

SCF152/01
939.00
  • Nechirurgické řešení
  • Pro ploché nebo vpáčené bradavky
  • 1 pomůcka Niplette a 2 prsní vložky

Kompatibilní produkty

Avent Niplette™

Pomůcka pro ploché nebo vpáčené bradavky

Vpáčené bradavky nebo bradavky, které nelze vytáhnout, postihují až 10 % žen, kterým způsobují psychický stres a ztěžují kojení matce i dítěti. Když dítě saje z prsu, mělo by dojít k vytažení bradavky. Pokud ne, pomůcka Niplette™ je jednoduchým, pohodlným řešením, které může pomoci. Toto zařízení umožňuje ženám s plochými nebo vpáčenými bradavkami pohodlně kojit bez nutnosti využití invazivní operace*. Skládá se z průhledného kloboučku na bradavku s těsnicí obrubou, který se připevňuje k ventilu a otvoru stříkačky.

Ideální k používání během prvních 6 měsíců těhotenství

V ideálním případě by se pomůcka Niplette měla používat ještě před otěhotněním a nosit po 8hodinových intervalech během dne nebo noci*. Pokud nejsou prsa příliš citlivá, lze ji používat také během prvních šesti měsíců těhotenství k dosažení trvalé korekce nebo po narození dítěte, jen několik minut před kojením. Pomůcka Niplette bradavku sáním vytáhne, aby se dítě mohlo snadno přisát a mohlo si během prvních několika dnů lépe zvykat na kojení. Po skončení kojení lze provést trvalou kosmetickou korekci; v takovém případě lze pomůcku Niplette čas od času opět použít.

  • McGeorge, Mr. D, FRCS (Plast), The Niplette: an instrument for the non-surgical correction of inverted nipples, British Journal of Plastic Surgery (1994) Vol 47, strany 46–49
Jednoduchý postup

Jednoduchý postup

Klobouček se jednou rukou přidrží na dvorci bradavky. 5ml stříkačkou se odsaje vzduch, aby se bradavka přisála ke dvorci. Sání řídí uživatelka a může za bradavku zatáhnout tak silně, jak jí to vyhovuje. Jakmile dojde k vytažení bradavky, může uživatelka po opatrném odpojení stříkačky od ventilu dále provádět všechny běžné činnosti a pomůcku Niplette nosit diskrétně v podprsence. Na začátku kojení se používání doporučuje co nejčastěji*.

Země původu
Velká Británie Ano
Co je součástí
Niplette 1 ks
Jednorázová prsní vložka 2 ks
Design
Nenápadný design Ano
Stupně vývoje
Stupně Před otěhotněním
0–6 měsíců
Fáze zahájení kojení
Snadné použití
Snadné skrytí pod oblečením Stlačovací stříkačka pro uvolnění vakua
Snadné čištění
Čištění v teplé mýdlové vodě Ano
Funkce
Řešení pro ploché bradavky Použijte jemné sání
Materiál
Niplette Polypropylen
Absorpční vložky Dermatologicky testováno
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.
Podobné produkty
4199.00
Kontaktujte nás
Kontaktujte náš zákaznický servis
Kontaktní údaje

Avent Niplette™

SCF152/01 | Najít podobné produkty