Osobní péče

Lumea Prestige IPL technologie na odstraňování chloupků

Lumea Prestige IPL technologie na odstraňování chloupků

BRI956/00
Cena 14999.00
Akční cena 12999.00
  • 4 inteligentní nástavce
  • Podpaží, oblast třísel, tělo, obličej
  • Se senzorem SmartSkin
  • Použití se šňůrou i bez ní
Lumea Prestige IPL technologie na odstraňování chloupků

Technologie Expert IPL pro domácí použití, vyvinutá dermatology

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (Intenzivní pulzní světlo). Philips Lumea působí na kořínky chloupků jemnými světelnými záblesky, což zanechává kořínky ve fázi nečinnosti. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Zabraňování růstu chloupků je bezpečné a šetrné, a to i v citlivých oblastech. Zařízení Philips Lumea je klinicky testováno a bylo vyvinuto společně s dermatology pro snadné a efektivní použití v pohodlí domova.

Osvědčená bezpečnost a účinnost péče

Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků až o 92 % po pouhých třech ošetřeních**. První 4 ošetření proveďte jednou za dva týdny. Poté již můžete vidět požadované výsledky. Pro udržení těchto výsledků proveďte ošetření vždy po 4 týdnech. Již po 8 ošetřeních vaše pokožka zůstane hladká až 6 měsíců*. Chcete-li tento obrázek zvětšit, klikněte na něj v galerii obrázků v horní části této stránky.

  • Průměrný výsledek redukce chloupků na nohách je 78 % po 12 ošetřeních, objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku
  • * Až 92% redukce chloupků po třech ošetřeních podle plánu používání, měřeno na nohách, individuální výsledky se mohou lišit.
  • Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studiena 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.
Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Systém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.

Používejte s kabelem i bez kabelu

Používejte s kabelem i bez kabelu

Philips Lumea Prestige lze používat s kabelem i bez něj. Pro větší plochy, jako jsou například nohy, doporučujeme použití s kabelem pro rychlejší ošetření bez přerušení. Menší nebo těžko přístupná místa, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin, můžete ošetřit bez kabelu a vychutnat si úplnou svobodu pohybu.

Inteligentní nástavce se přizpůsobí pro ošetření každé části těla

Inteligentní nástavce se přizpůsobí pro ošetření každé části těla

Chloupky a křivky se v různých částech těla liší, takže každá část potřebuje jiné ošetření, aby byly zajištěny skvělé výsledky. Systém Philips Lumea Prestige je vybaven unikátně zakřivenými inteligentními nástavci pro tělo (nohy, ruce, břicho) a tvář (horní ret, brada). Každý inteligentní nástavec se odlišuje kombinací tvaru, velikosti okénka a filtru a po připojení k zařízení aktivuje přizpůsobený program úpravy pro konkrétní část těla. Tato kombinace promyšleného designu a konkrétního ošetření umožňuje efektivní a bezpečné ošetření i na citlivých místech.

Středně velký vyklenutý nástavec pro podpaží

Středně velký vyklenutý nástavec pro podpaží

Speciálně zaoblený nástavec s velikostí okénka 3 cm2 je navržen pro aplikaci na těžko dostupné chloupky v podpaží. Připojení inteligentního nástavce k zařízení aktivuje přizpůsobený program úpravy podpaží. 86 % žen je spokojeno s redukcí chloupků v podpaží***.

Zaoblený nástavec pro oblast bikin s přídavným filtrem

Zaoblený nástavec pro oblast bikin s přídavným filtrem

Zaoblený nástavec s velikostí okénka 3 cm2 a extra průhledným filtrem. Po připojení inteligentního nástavce se ošetření světlem automaticky upraví pro oblast bikin. 78 % žen je spokojeno s redukcí chloupků v oblasti bikin***.

Velký nástavec na tělo s prohnutým tvarem

Velký nástavec na tělo s prohnutým tvarem

Nástavec na tělo má největší okénko pro ošetření (4,1 cm2), takže je ideální pro rychlé ošetření velkých ploch, jako jsou nohy, ruce a břicho. Prohnutý tvar jemně kopíruje tvar těla pro optimální kontakt s pokožkou. Po připojení nástavce se automaticky nastaví režim ošetření pro tyto části těla. 83 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na nohách***.

Přesný nástavec na obličej s přídavným filtrem

Přesný nástavec na obličej s přídavným filtrem

Nástavec byl pečlivě navržen pro jemné, ale účinné ošetření chloupků na obličeji a je vybaven malým a plochým 2cm okénkem, takže jej můžete použít pro ošetření horního rtu, brady a čelisti. Obsahuje také přídavný integrovaný filtr, po jehož vložení do zařízení inteligentní nástavec automaticky nastaví ošetření světlem pro váš obličej. 84 % žen je spokojeno s redukcí chloupků na obličeji***.

Se senzorem SmartSkin

Se senzorem SmartSkin

Zařízení Philips Lumea Prestige nabízí 5 stupňů nastavení energie a usnadňuje výběr toho správného pomocí senzoru SmartSkin. Senzor SmartSkin vybere nejpohodlnější nastavení pro ženy s podobným tónem pleti, jaký máte vy.

S BEZPLATNOU aplikací Lumea budete mít osobního školitele kdykoli po ruce

S BEZPLATNOU aplikací Lumea budete mít osobního školitele kdykoli po ruce

Aplikace Lumea je zdarma ke stažení a nabízí jedinečné a přizpůsobené užívání systému IPL – jen pro vás. Je to váš vlastní osobní rádce a zajišťuje, abyste své zařízení Lumea využili co nejvíce, správným způsobem a dosáhli dlouhodobé výsledky. Aplikace vám pomůže vytvořit osobní plán procedur pro každou část těla a přináší tipy a rady pro každé ošetření. Stačí jen aplikaci pravidelně kontrolovat a sledovat upozornění a připomínky.

Žádné výměnné díly, žádné skryté náklady

Žádné výměnné díly, žádné skryté náklady

Systém Philips Lumea představuje kompletní řešení dodávané tak, aby bylo ihned připraveno k použití. Nepotřebujete žádné doplňkové kazety ani gely.

Oblasti aplikace
Oblast bikin Paže
Nohy
Břicho
Oblasti obličeje Brada
Horní ret
Čelist
Citlivé oblasti Podpažní jamky
Bikiny
Technická specifikace nástavců
Nástavec pro ošetření těla Tvar: konvexní zakřivení
Velikost okénka: 4,1 cm2
Ošetření těla na míru
Nástavec pro ošetření tváře Tvar: plochý
Velikost okénka: 2 cm2, speciální filtr
Ošetření obličeje na míru
Nástavec pro ošetření podpaží Tvar: konkávní zakřivení
Velikost okénka: 3 cm2
Ošetření podpaží na míru
Nástavec pro ošetření třísel Tvar: konkávní zakřivení
Velikost okénka: 3 cm2, speciální filtr
Ošetření oblasti třísel na míru
Režim použití
Posun a záblesk Pro rychlou aplikaci
Přitisknutí a záblesk Pro ošetření malých oblastí
Použití s kabelem / bez kabelu Použití se šňůrou i bez ní
Bezpečnost a možnost nastavení
Integrovaný UV filtr Chrání pokožku před UV zářením
5 nastavení světelné energie Nastavitelný podle typu pokožky
Integrovaný bezpečnostní systém Zabránění nechtěným zábleskům
Snímač odstínu pokožky Zjistí odstín vaší pokožky
Senzor SmartSkin Vhodné nastavení podle potřeby
Doba aplikace
Dolní část nohou 8,5 min
Podpažní jamka 2,5 min
Oblast bikin 2 minuty
Oblasti obličeje 1,5 min
Technické údaje
Vysoce výkonná žárovka Produkuje >250 000 záblesků
Spotřeba
Napětí 100-240 V
Balení obsahuje
Návod na použití Uživatelská příručka
Úložiště Luxusní pouzdro
Adaptér 19,5 V / 4 000 mA
Servis
Záruka Celosvětová záruka 2 roky
Tento panel oznámení je zobrazen, protože úroveň souhlasu se soubory cookie, který jste nám poskytli, nám nedovoluje zobrazit obsah této sekce. Zde může změnit nastavení souhlasu se soubory cookie. Minimální úroveň potřebná k zobrazení obsahu této 'sekce je Cílená reklama'.
Často kladené otázky
Příručky a dokumentace
User manual
5.1 MB Zveřejněno  2019-07-28
Leaflet
557.2 KB Zveřejněno  2019-07-28
Retail Trade Leaflet
228.4 KB Zveřejněno  2019-07-28
Registrujte se

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek
Kontaktujte nás
Kontaktujte náš zákaznický servis
Kontaktní údaje

Lumea Prestige IPL technologie na odstraňování chloupků

BRI956/00 | Najít podobné produkty