Monitory životních funkcí pacientů pro zdravotníky bojující s onemocněním COVID-19

  Máte dotazy? Obraťte se na zástupce společnosti Philips a napište nám na src-cz@philips.com.

  Tato stránka obsahuje vzdělávací materiály pro používání a údržbu vašeho zařízení Philips a informace o dalších přístrojích, které mohou pomoci zvýšit klinickou kapacitu. Na této stránce budeme průběžně publikovat důležité informace související s onemocněním COVID-19 a doporučené postupy.

  Produkty monitorování pacienta společnosti Philips v souvislosti s onemocněním COVID-19

  Konfigurovatelné balíčky monitorování pacienta

   

  Abychom pomohli řešit potřeby našich zákazníků v oblastech monitorování životních funkcí pacienta a kardiologické diagnostiky, definovali jsme dvě kategorie setů zaměřené jednak na intubované pacienty v kritickém stavu a jednak na neintubované pacienty v kritickém stavu.

   

  Každá kategorie balíčku umožňuje několik možných kombinací voleb, které řeší požadavky jednotlivých institucí a závažnost stavu pacienta, a zároveň poskytuje flexibilitu při naší snaze uspokojování poptávky. Ustavili jsme interní procesy, abychom upřednostnili objednávky a zajistili rychlou reakci na naléhavé dotazy zákazníků. Chcete-li začít, obraťte se na zástupce společnosti Philips.

  Zdravotní sestra u kritického akutního intubovaného pacienta

  Pro akutní intubované pacienty v kritickém stavu

   

  Zástupce společnosti Philips vám pomůže s konfigurací setu podle vašich potřeb:

   

  Vyberte si monitor a měřicí techniku z naší řady monitorů životních funkcí, mezi něž patří IntelliVue, Efficia, EarlyVue a Goldway. Tento set zahrnuje měření CO2. K dispozici je také diagnostická kardiologická konfigurace s kardiografem PageWriter.

  Vyberte si spotřební materiál a snímače – zúžili jsme výběr z našeho portfolia. Spotřební materiál a snímače jsou důležité pro zjišťování klinických hodnot, na které vaši pacienti a pečující týmy spoléhají.
  Zdravotní sestra u kritického akutního neintubovaného pacienta

  Pro akutní neintubované pacienty v kritickém stavu

   

  Zástupce společnosti Philips vám pomůže s konfigurací setu podle vašich potřeb:

   

  Vyberte si monitor a měřicí techniku z naší řady monitorů životních funkcí IntelliVue, Efficia, EarlyVue a Goldway. Tento set nezahrnuje měření CO2. K dispozici je také diagnostická kardiologická konfigurace s kardiografem PageWriter.

  Vyberte si spotřební materiál a senzory – zúžili jsme výběr z našeho portfolia. Spotřební materiál a senzory jsou pro čtení klinických hodnot klíčové, vaši pacienti a pečující týmy spoléhají na přesnost informací.

  Volby produktů pro kritické akutní neintubované pacienty

  Monitor/defibrilátor a defibrilační přístroje

   

  Monitor/defibrilátory HeartStart lze ve vašem zdravotnickém zařízení používat jako lůžkové monitory. Nemocnice mohou místo tradičního lůžkového monitoru používat monitor/defibrilátor. Parametry monitorování lze použít pro pacienty s COVID-19 včetně CO2, SpO2, NBP, teploty, EKG (až 12 svodů u defibrilátoru HeartStart Intrepid) a stimulace.

  Související řešení