Spánková apnoe

breast cancer solutions masthead

Cestujte dobře. Cestujte nalehko.

Jak si vybrat přístroj CPAP

Všechny nejsou stejné

 

Pro pravidelné cestovatele je k dispozici přenosný přístroj CPAP, který je menší, lehčí, jednodušší a diskrétnější. Přenosný přístroj CPAP se vejde do běžného příručního zavazadla, takže nevyžaduje samostatný kufřík. Inovace v oblasti designu a technologií umožnily zajistit stejný výkon s mini přístrojem CPAP, jaký nabízí domácí jednotka. Nezapomeňte však, že ne všechny cestovní přístroje CPAP jsou stejné. Shánějte přístroje s tichým provozem, komfortním nastavením léčby a funkcemi, které jsou podobné těm ve vašem domácím zařízení.

Nenechte se oklamat

Při nákupu přenosného přístroje CPAP

Cestovní přístroje CPAP se dodávají v různých velikostech, tvarech a s různými doplňkovými funkcemi. Některé mohou vypadat extrémně malé, ale vyžadují spoustu přídavných komponent, aby fungovaly jako váš domácí systém. Zde je několik dalších tipů, které vám pomohou najít přístroj, který je pro vás vhodný.
Součásti
Zařízení s minimálním počtem součástí vyžaduje méně času na sestavení před použitím a snadno ho umístíte do transportního kufříku.
Hmotnost
Cestovat nalehko je důležité. Porovnejte hmotnost přístrojů PAP.
Hadice
Vzhledem k tomu, že každý výrobce dodává různé typy hadic, vyberte ty nejmenší, které se snadno balí a poskytují větší volnost pohybu při spánku.
Přidané funkce
Podívejte se na přidané funkce, jako je uživatelsky přívětivá aktivace dotykové obrazovky, vestavěný USB port pro nabíjení mobilních telefonů nebo jiných zařízení (čímž necháváme volné zásuvky pro lampy, budíky atd.)

Cestovní příslušenství pro léčbu spánkové apnoe

DreamStation Go

Cestovní pouzdra

Přeprava vašeho přístroje PAP, masky, hadice a napájecích kabelů může často odrazovat od zajištění terapie na cestách. Existují však různé varianty přepravních pouzder, které usnadňují a zpříjemňují balení a přenášení terapeutického vybavení – včetně tvrdých kufříků, aktovek s ramenními popruhy a prostorem pro další příslušenství a jiné.
DreamStation Go

Noční organizéry

Toto šikovné příslušenství umožňuje udržet masku, hadici a síťové kabely pohodlně a bezpečně umístěné, když jste pryč. Také zajistí, že máte vše po ruce, když je čas jít spát.
DreamStation Go

Napájecí adaptéry

K dispozici je řada adaptérů, takže lze vaše terapeutické zařízení napájet ze zásuvky zapalovače automobilu nebo jej připojíte k záložní baterií s dlouhým cyklem.
DreamStation Go

Bateriové moduly

Stejně jako baterie, které napájejí vaše elektronická zařízení, se i baterie navržené pro přístroj CPAP v posledních letech zmenšily a zlehčily. Takže pokračování v léčbě během cestování je snadnější a pohodlnější. [link] Bateriové moduly CPAP.
DreamStation Go

DreamStation Go

 

DreamStation Go je pečlivě navržený cestovní přístroj CPAP, který usnadňuje spánek, jenž potřebujete, abyste mohli podávat vrcholné výkony.

Výběr přístroje CPAP

Rady pro snadnější cestování

 

Chcete-li dosáhnout svého nejlepšího výkonu – ať už v práci nebo na dovolené snů – je zcela zásadní dodržet stanovenou léčbu každou noc.