Software a ovladače

Software a ovladače

Pravidelné aktualizace na nejnovější verzi softwaru výrobku jsou důležité, abyste mohli využít všechna zdokonalení, nové funkce, vylepšené fungování a opravy chyb.

Hledat podle kategorie:

Kde najdu číslo modelu?

Hledání čísla modelu

Každý výrobek má své jedinečné číslo modelu, které obvykle začíná
písmeny následovanými sérií číslic, například GC6440,
37PFL7403D/10 nebo SA1300/02.
 

Číslo vašeho modelu lze najít několika způsoby:

Podívejte se na obal

Podívejte se dovnitř výrobku

Podívejte se na výrobek

Prohlédněte si manuál

Jak najít správný software pro svůj výrobek

  1. Do vyhledávacího pole zadejte číslo modelu výrobku, nebo vyhledejte výrobek procházením kategorií. Zde se dozvíte, jak zjistit číslo modelu výrobku.

  2. Pokud výrobek vyhledáváte pomocí vyhledávacího pole, prvním výsledkem bude stránka podpory výrobku. Pokud vyhledáváte v kategoriích, budete po výběru výrobku automaticky přesměrováni na stránku podpory daného výrobku.

  3. Porovnejte číslo verze nabízeného softwaru s číslem verze nainstalované ve vašem výrobku, tím zjistíte, zda je potřeba software aktualizovat. Tip: Aktuální verzi nainstalovaného softwaru zjistíte u většiny výrobků v nabídkách. U televizorů obvykle najdete možnost „Menu“ > „Nastavení“ > „Software“ > „Aktuální software“, která zobrazí aktuální verzi softwaru. Pokyny, jak verzi zkontrolovat, najdete v příručce k instalaci softwaru (na stejné stránce jako software).

  4. Pokud na stránce podpory výrobku najdete novější verzi softwaru, stáhněte si soubor do počítače.
    Poznámka: aktualizace softwaru je obvykle dostupná ve formě komprimovaného souboru zip, k jehož rozbalení budete potřebovat speciální software (např. Winzip nebo WinRar).

  5. Pečlivě si přečtěte pokyny k instalaci a dodržujte je, aby se software nainstaloval správně.
     

FAQ