Zpět
×

ZAPOJTE SE DO ŘÍZENÍ LETU

Chtěli byste se stát součástí neuvěřitelného vesmírného dobrodružství?

Chcete být v týmu, který vyšle kosmonauty Philips do vesmíru? Staňte se součástí mimozemského zážitku zde na zemi. Sledujte rozhovory, videa ze zákulisí, přímé přenosy testovacích letů a mnoho dalších záznamů. Zůstaňte na příjmu a připojte se k našemu nadšení, jak se budeme blížit ke dni startu!

Objevte, co se děje v místnosti řízení letu a zapojte se do dění prostřednictvím naší stránky na službě Facebook.

 

Představení absolutně jedinečného výletu do vesmíru

Během několika málo měsíců se dozvíte další informace o kosmické lodi XCOR Lynx a získáte hlubší vhled do toho, jak vzniká. Budete u každé vývojové fáze sestavování tohoto úžasného dopravního prostředku. Sledujte, jak budeme zkoušet pohonné systémy na jedinečné raketové kosmické lodi. Naučíte se chápat nároky na opakovaně použitelné vesmírné plavidlo schopné prorazit si cestu do kosmického prostoru a potom doplachtit bezpečně zpět do místa, odkud vzlétlo. Příští rok touto dobou budete přítomní odpočítávání před startem. Jako součást týmu řízení letu vám bude představena posádka, která bude součástí dějin dobývání kosmu. V blízké budoucnosti budete svědky toho, jak první kosmický let Philips stoupá z kosmodromu v Curaçau nebo na Mohavské poušti.

 

Sponzorováno společností Philips

Společnost Philips tento úžasný kosmický projekt sponzoruje, protože se jedná o vynikající příklad inovativního myšlení. V inovativní myšlení hluboce věříme – je to něco, čemu se věnujeme každý den a co nám umožňuje vytvářet širokou škálu výrobků, které vylepšují každodenní život. Například jedna z našich nejnovějších inovací je holicí strojek Philips řady 9000, obsahující celou galaxii špičkových funkcích, určených k tomu, abyste se oholili tak dobře jako nikdy dřív. Aby jeho výkon byl skutečně nadzemský, vyzkoušeli jsme ho dokonce ve stavu beztíže. A jako člen řízení letu se o našich mimozemských ambicích dozvíte ještě více.

 

Staňte se součástí vesmírného dobrodružství

Díky společnostem Philips a XCOR vstupují lety do kosmu do nové éry. Nepromeškejte svou příležitost být na palubě. Podívejte se na Facebook a zůstaňte v kontaktu s řízením letu.