Better Me, Better World

Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu

 

Děti jsou v současnosti vystaveny pokušením ve formě nepřeberného množství pamlsků a slazených nápojů a často tráví hodiny volného času vysedáváním u počítače. Díky špatným stravovacím návykům v kombinaci s pasivním životním stylem jsou děti náchylnější k zdravotním problémům spojeným s nadváhou. Podporujeme program Gorilla, abychom pomáhali mladé generaci převzít odpovědnost za vlastní zdraví a prosperitu prostřednictvím kurzů vaření, vzdělávání, akcí a sdílení informací.

Podělte se s námi o to, na čem vám záleží

Philips foundation logo
Gorilla logo
Kantýna se zdravím jídlem programu Gorilla

“Vaření zdravých jídel je super zábava! To chci vzkázat všem dětem!”

 

Meta Hiltebrand, televizní šéfkuchařka

Philips foundation logo

Podělte se s námi o to, na čem vám záleží

 

Prostřednictvím nadace Philips Foundation měníme každodenní život lidí po celém světě. Maximálních možných změn se nám ovšem podaří dosáhnout pouze společnou prací, a proto se obracíme na vás, abyste nám sdělili, na které problematice vám záleží nejvíce. V roce 2018 určí společnost Philips na základě vašich preferenčních hlasů, kterému dobročinnému projektu bude věnovat část své podpory.

Vyberte dobročinný projekt pro rok 2018:

Hlasujte a získejte 15% slevu pro nákup v online obchodě.

Pomozte nám podpořit některý z projektů pro rok 2018. Přidejte se k iniciativě Philips Better Me, Better World a vyjádřete souhlas s odběrem reklamních zpráv od společnosti Philips.
*
*
*
*
Společnost Philips respektuje a ctí vaše soukromí. Více informací se dočtete v Oznámení o ochraně osobních údajů.