Better Me, Better World

Pomozte dětem s nemocemi srdce lépe zvládnout tuto zkušenost

 

Díky Přátelům srdce poskytuje nadace de Hartstichting (nizozemská nadace pro zdraví srdce) podporu dětem žijícím s nemocí srdce a jejich rodičům. Přátelé srdce vyvinuli metodu TikkieRing, která pomáhá dětem lépe zvládnout tuto zkušenost a snáze sdílet své příběhy se svými rodinami, přáteli a ostatními dětmi. Metoda TikkieRing využívá tzv. Tikkies (ozdůbky), kterými odměňuje odvahu, sílu a vytrvalost dětí. Díky naší podpoře mohou Přátelé srdce přispět k pozitivním změnám v jejich životech.

Podělte se s námi o váš názor.

Philips foundation logo
Hartstichting logo
Pro vás a vaše dítě tikající Hartstichting

„Přívěsky Tikkies opravdu pomohly Ilse dostat se z nejhoršího.“

 

– Astrid, matka Ilse

Ilse trpí od narození kardiomyopatií

Philips foundation logo

Podělte se s námi o to, na čem vám záleží

 

Prostřednictvím nadace Philips Foundation měníme každodenní život lidí po celém světě. Maximálních možných změn se nám ovšem podaří dosáhnout pouze společnou prací, a proto se obracíme na vás, abyste nám sdělili, na které problematice vám záleží nejvíce. V roce 2018 určí společnost Philips na základě vašich preferenčních hlasů, kterému dobročinnému projektu bude věnovat část své podpory.

Vyberte dobročinný projekt pro rok 2018:

Hlasujte a získejte 15% slevu pro nákup v online obchodě.

Pomozte nám podpořit některý z projektů pro rok 2018. Přidejte se k iniciativě Philips Better Me, Better World a vyjádřete souhlas s odběrem reklamních zpráv od společnosti Philips.
*
*
*
*
Společnost Philips respektuje a ctí vaše soukromí. Více informací se dočtete v Oznámení o ochraně osobních údajů.