Fidelio

Philips Fidelio

Sluchátka

  • KA

  Philips Fidelio

  Sluchátka

  Vysoce věrný zvuk, v pohodlí domova

  Sluchátka Fidelio X2 vám zajistí autentické zážitky z poslechu s vynikajícím zvukem a vysokou úrovní pohodlí, přímo u vás doma. Ponořte se do ryzích zvukových detailů a přizpůsobeného designu, který je předurčen pro ryzí potěšení. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 9 799 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Sluchátka

Zvuk s nejvyšší kvalitou, Přes uši, Luxusní náušníky z paměťové pěny X2/00 Najít podobné výrobky

Vysoce věrný zvuk, v pohodlí domova

 • Zvuk s nejvyšší kvalitou reprodukuje hudbu v nejčistší podobě

  Zvuk s nejvyšší kvalitou reprodukuje hudbu v nejčistší podobě

  Zvuk s nejvyšší kvalitou představuje špičku ve svém odvětví. Originální studiové nahrávky dokáží sluchátka reprodukovat věrohodněji než 16bit/44,1kHz formáty CD. Díky nekompromisní kvalitě zvuku jsou nejlepším společníkem pro milovníky hudby. Sluchátka Fidelio splňují nejpřísnější normy nutné pro získání razítka zvuku s nejvyšší kvalitou. Ať už posloucháte svou sbírku skladeb ve vysoké kvalitě nebo klasickém zdrojovém formátu, díky příjemně rozšířeným vysokým frekvencím sluchátek Fidelio využijete každý tón na maximum.

 • Výkonné 50mm neodymové reproduktory pro široký, a přece přesný rozsah

  Výkonné 50mm neodymové reproduktory pro široký, a přece přesný rozsah

  Každý reproduktor je pečlivě ručně vybírán, naladěn a testován, a provádí se párování pro dosažení co nejvíce detailního, přirozeného zvuku. 50mm reproduktory využívají vysoce výkonné neodymové magnety, které reprodukují veškerou dynamiku hudby a přinášejí dobře vyvážené, svěží basy, transparentní stření tóny a čisté vysoké frekvence.

 • Akustická architektura s otevřenou zadní částí pro ryzí věrný zvuk

  Akustická architektura s otevřenou zadní částí pro ryzí věrný zvuk

  Akustická architektura s otevřenou zadní částí odstraňuje hromadění tlaku na vinutí, což umožňuje úplně volný pohyb membrány a vede k výrazně lepší transparentnosti zvuku a uhlazení rozšířených vysokých frekvencí.

 • Prodyšné velurové polstrování pomáhá rozptylovat tlak a teplo

  Prodyšné velurové polstrování pomáhá rozptylovat tlak a teplo

  Výroba sluchátek Philips Fidelio X2 začíná pečlivým výběrem jednotlivých materiálů zajišťujících funkčnost a ergonomické pohodlí. Luxusní pěnové polstrování s tvarovou pamětí je doplněno velurovým materiálem, což přináší optimalizovanou hustotu s vysokou prodyšností, slouží k rozptýlení tlaku a tepla a zvyšuje pohodlí při delším nošení.

 • Membrána s vrstvovou regulací pohybu poskytuje přesný zvuk

  Membrána s vrstvovou regulací pohybu poskytuje přesný zvuk

  Reproduktory s vrstvovou regulací pohybu (LMC) obsahují vícevrstvou polymerovou membránu, která obaluje vrstvu tlumicího gelu. Tyto vrstvy tvoří pružnou mez a spolu s gelem absorbují a tlumí jakékoli přebytečné frekvence, čímž vytvářejí čistou a plochou frekvenční odezvu. Výsledkem je vyváženější, přirozenější a vylepšený rozsah vysokofrekvenčních zvuků.

 • Pěnové náušníky s tvarovou pamětí pro pohodlí při dlouhém nošení

  Pěnové náušníky s tvarovou pamětí pro pohodlí při dlouhém nošení

  Materiály použité pro sluchátka Fidelio X2 jsou pečlivě vybrány, aby zaručily pohodlí při dlouhém nošení a kvalitní zvukový výkon. Luxusní vzdušné polstrování z pěny s paměťovým efektem je navrženo tak, aby optimálně ergonomicky sedělo. Nejen že se pěna dokonale vytvaruje podle tvaru uší, ale také uvnitř drží basové zvuky a brání pronikání okolního hluku zvenčí.

 • Skloněné reproduktory vyhovují uším a minimalizují zvukové odrazy

  Skloněné reproduktory vyhovují uším a minimalizují zvukové odrazy

  Náušníky jsou navrženy se sklonem 15 stupňů, což dokonale padne přirozené geometrii uší a umožní vám ponořit se do opravdu přesného a nezkresleného zvukového představení. Audio signály jsou přesně nasměrovány do vašich uší a vytvářejí dynamický, autentický zážitek z poslechu.

 • Samonastavovací vzdušný oblouk se 3D síťovinou dokonale padne

  Samonastavovací vzdušný oblouk se 3D síťovinou dokonale padne

  Samonastavovací lehký oblouk je opatřen vzdušnou 3D síťovinou. Ta je nejen prodyšná, ale také je dost pružná na to, aby zajistila, že vám sluchátka vždy dokonale padnou.

 • Speciální spona pro správu kabelů umožňuje použití bez zaplétání

  Speciální spona pro správu kabelů umožňuje použití bez zaplétání
 • Dvojvrstvé náušníky zkonstruované pro přesný zvuk

  Dvojvrstvé náušníky sluchátek Philips Fidelio X2 jsou navrženy tak, aby snižovaly rezonanci a vibrace. Přinášejí bezchybný zvuk s opravdovou přesností a velmi kvalitními detaily. Pevná vrstvená konstrukce zajišťuje odolnost, takže je model X2 ideálním hudebním společníkem pro domácí použití.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat