Bezdrátová hudební základna

  Bezdrátová hudební základna

  Přenášejte, dokujte a přehrávejte hudbu na jediném systému

  Skutečné pohodlí – bezdrátová hudební základna WAC3500D vše v jednom, vybavená 80GB pevným diskem, vám umožní přenášet hudbu z PC, vložit iPod či USB zařízení plug and play, užít si přehrávání z HDD – to vše s vynikajícím zvukem.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenášejte, dokujte a přehrávejte hudbu na jediném systému

 • 80GB pevný disk pro uložení a přehrávání až 1500 CD

  80GB pevný disk pro uložení a přehrávání až 1500 CD

  80GB pevný disk poskytuje velmi velkou kapacitu pro ukládání souborů s digitální hudbou a snadno pojme až 1500 hudebních CD disků. Úspora místa, inteligentní správa hudební sbírky a snadný přístup - vše na jednom místě.

 • Alfanumerické vyhledávání pomocí dálkového ovladače

  Alfanumerické vyhledávání pomocí dálkového ovladače

  Funkce alfanumerického vyhledávání na klávesnici dálkového ovladače umožňuje okamžitě najít oblíbeného interpreta, stopu nebo album. Stačí na dálkovém ovladači stisknout tlačítko ‚Search‘ (Hledat) a poté napsat několik prvních písmen nebo číslic názvu požadované stopy nebo alba či jména interpreta. Výsledkem akce je záznam, který nejpřesněji odpovídá zadání. Není třeba ztrácet čas postupným procházením celé sbírky hudby nebo seznamu stop.

 • Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Systém je rozšiřitelný přidáním až 5 Wi-Fi stanic

  Naplňte každý pokoj ve vašem domě hudbou. Již žádné potíže s dráty a kabely a konečně žádné hádky s ostatními členy rodiny ohledně výběru hudby. Můžete nejen ukládat a přehrávat hudbu z bezdrátového hudebního centra Streamium, ale též můžete přenášet jednu stopu – nebo různé stopy – do až 5 stanic Streamium v domácnosti. Díky vestavěným inovativním funkcím, typu Můj pokoj, Moje hudba a Vysílání hudby je to snadné. Osvoboďte svou hudbu a užijte si ji kdekoli v domácnosti.

 • Dokujte, nabíjejte zařízení iPod a vychutnejte si kvalitní zvuk

  Dokovací kolébka pro iPod umožňuje přímo připojit iPod k bezdrátovému hudebnímu centru Streamium a vychutnat si dokonalý zvuk. Stačí přepnout Streamium do režimu ‚Portable‘ a do doku vložit iPod. Pomocí dálkového ovladače Streamium lze procházet, vybírat a přehrávat hudbu uloženou v iPodu. Po dobu dokování Streamium automaticky nabíjí iPod.

 • Přímé přehrávání z paměťového zařízení USB

  Vyberete-li v zařízení Streamium režim USB Direct, získáte okamžitý přístup k hudbě uložené v přenosnému hudebnímu přehrávači USB a můžete jej přehrát pomocí centra nebo stanic Streamium. Režim USB Direct umožňuje přehrávání hudebních souborů ve formátu MP3, AAC a WMA ze zařízení USB, takže svoji přenosnou hudbu můžete přehrávat doma a ve skvělé kvalitě.

 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat