Videorekordér

  Videorekordér

  Přidejte svým nahrávkám HiFi zvuk

  Moje oblíbená zábava ve volném čase Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přidejte svým nahrávkám HiFi zvuk

 • Funkce Follow TV zkopíruje pořadí kanálů televizoru

  Videorekordér nebo DVD rekordér se přizpůsobí stanicím a předvolbám nastaveným na televizním přijímači. V případě analogového propojení je provedeno porovnání signálů mezi televizním přijímačem a rekordérem prostřednictvím kabelu SCART. Uživatel musí vybrat všechny předvolby, které jsou v televizním přijímači nastaveny. V případě digitálního propojení je pořadí nastaveno zcela automaticky.

 • Funkce Record Link umožňuje nahrávání z externích zdrojů

  Chcete-li nahrát program ze satelitního přijímače nebo libovolného jiného externího zařízení, stačí aktivovat funkci Record Link, přepnout zařízení do pohotovostního stavu a naprogramovat požadovaný časovač na satelitním přijímači. Po aktivaci satelitního přijímače začne zařízení současně nahrávat.

 • Digitální stereo NICAM pro čistý a prokreslený stereo zvuk

  V některých zemích, například ve Velké Británii nebo Belgii, jsou televizní programy vysílány se zvukovým stereofonním doprovodem v normě NICAM. Tento způsob umožňuje dosažení kvality zvuku srovnatelné s disky CD, s vysokou odolností proti šumu a zhoršování signálu. Lze jej použít u monofonního a stereofonního vysílání i pořadů s kódováním Dolby Pro Logic. Integrovaný tuner tohoto produktu je plně vybaven k dekódování signálu v normě NICAM.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat