Adaptér pro internetový telefon

  Adaptér pro internetový telefon

  Cestovní telefon pro aplikaci Skype

  Model VOIP151 je telefon s kabelem certifkovaný pro použití s aplikací Skype. Umožňuje uživatelům uskutečňovat telefonní hovory po celém světě zdarma nebo za nízký poplatek prostřednictvím aplikace Skype. Tento telefon je navržen tak, aby se stal dokonalým společníkem na cestách, vybaveným úhledným uspořádáním kabelů a ukrytým v praktickém cestovním pouzdru.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cestovní telefon pro aplikaci Skype

 • Bezplatné hovory po celém světě

  Používejte telefon VOIP k telefonování prostřednictvím systému Skype, ať jste kdekoliv. Se systémem Skype si můžete užít bezplatné hovory po celém světě s jakýmkoli jiným uživatelem systému Skype. Skype, SkypeOut jsou ochranné známky společnosti Skype Limited.

 • Instalace dvěma klepnutími

  Vychutnejte si snadnou instalaci našeho výrobku. Díky speciálnímu průvodci instalací je instalace mimořádně snadná: koncový uživatel potřebuje k úspěšnému provedení pouze dvě klepnutí.

 • Zobraze si své kontakty na obrazovce

  Krátkým stisknutím speciálního tlačítka na přístroji je možné zobrazit kontakty a jejich stav v aplikaci Skype na obrazovce. Díky displeji LCD můžete zobrazit jméno volajícího anebo vytočenou číslici.

 • Včetně cestovního pouzdra

  Z důvodu ochrany a pohodlí je součástí balení cestovní brašna

 • Jedinečný svinovací kabel

  Přístroj byl navržen tak, aby okolo něj bylo možné úhledně ovinout kabel.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat