Počítačová technika, tablety a telefony

Adaptér Ethernet Powerline

  Adaptér Ethernet Powerline

  Internet z elektrické zásuvky

  Philips představuje skutečně snadnou cestu k přivedení internetu do jakékoli místnosti ve vašem domově a sdílení digitálních souborů s použitím stávající domácí elektroinstalace. Žádné nové kabely ani konstrukční omezení. Jednoduše zasuňte adaptér a připojte se! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Adaptér Ethernet Powerline

Základní sada, 14 Mb/s SYK3600/00 Najít podobné výrobky

Internet z elektrické zásuvky

Jednoduše zasuňte adaptér!

 • Proměňte své domácí elektrické zásuvky na přístupová místa internetu

  Domácí síť lze vytvořit snadno s využitím stávající domácí elektroinstalace. Ve své podstatě mění vaši elektrickou zásuvku na domácí přístupové místo k internetu. To umožňuje snadný přístup v kterémkoli pokoji a odstraňuje náklady na novou dodatečnou kabeláž pro vaši domácí síť, a to bez jakýchkoli konstrukčních omezení v domácnosti.

 • Plně kompatibilní s globálním standardem HomePlug

  Hlavní celosvětový standard pro komunikaci elektrovodem se nazývá HomePlug. Technologie HomePlug využívá váš stávající domácí přívod energie jako komunikační médium pro data a média.Tento standard podporuje společnost Philips a mnoho dalších dobře známých společností na celém světě.

 • Transport dat až do vzdálenosti 200 metrů po domácí elektroinstalaci

  Signály, které je potřeba přenášet v rámci domácnosti, využívají vaší stávající elektrické kabelové instalace v rozsahu až 200 metrů kabeláže. To umožňuje kompletní pokrytí celé domácnosti.

 • Soukromí zabezpečené 56bitovým kódováním DES

  Síťové adaptéry Ethernet umožňují systému bezpečnostní ochrany vysoké zabezpečení soukromí s použitím 56bitového šifrování DES. To vám umožní bezpečné a zajištěné připojení, které netrpí porušením dat, interferencemi a neoprávněným použitím ze strany jiných osob. K instalaci bezpečnostního hesla je vyžadován systém Windows 2000 nebo XP.

 • Žádné nové kabely, použijte stávající domácí kabeláž

  Prostým využitím stávající domácí elektroinstalace se můžete vyhnout vrtání a dodatečným kabelům v domácnosti. Jednoduše zasuňte síťový adaptér Ethernet, který se připojí s využitím vaší domácí elektroinstalační infrastruktury.

 • Okamžité připojení, skutečně snadno instalovatelný systém

  Síťový adaptér Ethernet lze zasunout přímo do nástěnné zásuvky, což vám umožní rychlé a snadné nastavení za méně než 5 minut. Velmi jednoduché: zasunete jej a funguje.

 • Jednoduše přidejte další síťový adaptér Ethernet

  Síťový adaptér Ethernet vám umožňuje snadné rozšíření možností připojení k síti; skutečně uzpůsobitelné řešení. Síťovou konektivitu elektrovodu jednoduše rozšíříte přidáním dalších adaptérů do své sítě.

 • 14 Mb/s umožňuje snadné procházení internetu

  Zrychlete svou domácí síť až na 14 Mb/s s použitím stávající elektroinstalace. Vysokorychlostní připojení umožňuje velmi rychlý přenos dat a přístup k datům, prostřednictvím skutečných rychlostí prostupnosti až 6 Mb/s.

 • Sdílejte svůj předplacený širokopásmový přístup k internetu a digit. soubory

  Sdílejte širokopásmový přístup k internetu a propojte vaše počítače do sítě. Můžete si snadno vychutnat hudbu a hraní her online mezi více počítači.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat