Univerzální dálkový ovladač

  TV all

  Univerzální dálkový ovladač

  Ovládání domácí zábavy

  Dokonalejší technologie v tomto ohromujícím univerzálním dálkovém ovládání vás zplnomocňuje k ovládání celého centra domácí zábavy jednotkou s moderním designem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzální dálkový ovladač

Ovládání domácí zábavy

Obsluhuje zařízení více než 1200 značek

 • Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládání více funkcí jedním tlačítkem umožňuje provádět více příkazů jedním stiskem tlačítka přes funkci makro. Funkce makro slučuje řetězec předprogramovaných příkazů v jednom tlačítku. Proto je pro spuštění řady funkcí nutný pouze jeden stisk tlačítka.

 • Dálkový ovladač 6 v 1 pro TV, DVD, STB, zesilovač, videorekordér a CD

  Vyměňte stůl plný dálkových ovladačů za jednu robustní jednotku ovládající TV, DVD přehrávač/rekordér, satelitní přijímač, přijímač digitálního pozemního vysílání či kabelový set-top box (STB), zesilovač/rádio i CD přehrávač bez ohledu na značku či model.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

  Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

 • Atraktivní chromované provedení

  Elegantní povrchová úprava s chromováním dobře vypadá a hodí se k modernímu designu ostatních přístrojů.

 • Při uchopení zařízení se uživatelské rozhraní osvětlí

  Už nebudete muset potmě nahmatávat tlačítka. Jakmile ovladač uchopíte, tlačítka (nebo LCD displej) se automaticky osvětlí.

 • Automaticky hledá značku vašeho zařízení

  Vaše nové dálkové ovládání začne fungovat poté, co automaticky vyhledá nejvhodnější kód vašeho zařízení.

 • Zadání kódu pro přímé nastavení dálkového ovládání

  Pokud dálkové ovládání značku zařízení nenajde automaticky, můžete ručně zadat klíč v číselném kódu z obsáhlého seznamu obsaženého v návodu k použití.

 • S dotazy a žádostmi o pomoc se můžete obrátit na naši servisní linku URC

  Máte-li problém nebo dotaz týkající se našeho univerzálního dálkového ovládání, nebo na originálním ovladači narazíte na tlačítko, jehož funkce není obsažena v zabudované knihovně kódů, můžete se obrátit na servisní linku. Je k dispozici nepřetržitě.

 • Podpora URC prostřednictvím zvláštní webové stránky

  Zvláštní služba podpory pro dálkové ovládání, díky níž jsou všechny kódy všech značek dostupné na webové stránce Philips URC.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat