Počítačová technika, tablety a telefony

Sada kabelové klávesnice a myši

  Sada kabelové klávesnice a myši

  Sada kabelové klávesnice a myši

  Vyzkoušejte trvalé pohodlí, které poskytuje tato klávesnice jemná na dotek s odolným potiskem na klávesách. Pohodlná myš s vysokým rozlišením a přesností 800 DPI zaručuje plynulé sledování pohybu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sada kabelové klávesnice a myši

USB, 800 DPI SPT2700BM/53 Najít podobné výrobky

Sada kabelové klávesnice a myši

 • Trvalé pohodlí díky klávesám jemným na dotek

  Pohodlné klávesy jemné na dotek jsou příjemné pro vaše prsty a šetří námahu. Klávesy byly speciálně navrženy tak, aby reagovaly na nejjemnější dotek, takže na ně nemusíte při psaní tlačit. Nyní si při dlouhé práci můžete vychutnat větší pohodlí.

 • Přesná optika 800 DPI umožňuje mimořádně přesné ovládání

  Přesná optika 800 DPI zaručuje mimořádně přesné ovládání na jakémkoli povrchu včetně dřeva, plastu či papíru. Stejně jako zabudovaný senzor, který nevyžaduje čištění, je naprosto bezúdržbová.

 • Klávesnice je odolná proti náhodnému polití

  Klávesnice je navržena tak, aby odolala náhodnému polití. Díky odtékacím otvorům a oddělení elektronické a plastové části zaručuje tato klávesnice delší životnost.

 • Robustní a odolný design klávesnice pro pohodlné psaní

  Když u počítače trávíte hodně času, potřebujete klávesnici, která je pohodlná i odolná. Tato klávesnice je mimořádně robustní díky klávesám jemným na dotek, které vyžadují minimální úsilí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat