Webová kamera pro notebooky

  Webová kamera pro notebooky

  Uvidíme se tam!

  Jsem webová kamera, která vám poskytne čisté video a fotografie ve vylepšeném rozlišení 1,3 megapixelu. Můj sklopný design usnadňuje přenášení. Dokonce můžete snadno odesílat svá videa na YouTube.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uvidíme se tam!

 • Pohodlný sklápěcí design

  Pohodlný sklápěcí design

  Sklápěcí design vám umožní snadno přenášet svou webovou kameru kamkoli a kdykoli.

 • Vylepšené rozlišení 1,3 megapixelu pro videa a fotografie

  Webová kamera poskytuje rozlišení 1,3 megapixelu (softwarově vylepšeno) jak pro video, tak pro fotografie. Je tedy možné použít webovou kameru k vytváření vysoce kvalitních fotografií, které po vytištění jako velké snímky stále vypadají skvěle.

 • Okamžité odesílání videa na YouTube

  Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli a rodinou a sdílejte svá nejnovější videa na YouTube. Stačí vytvořit s pomocí webové kamery osobní video a použít jednoduchou aplikaci pro nahrání videa na Youtube ve 3 jednoduchých krocích. Dvojitým kliknutím vyberte video, zadejte své přihlašovací jméno a heslo na YouTube, napište předmět a popis videa (dobrovolný) a klikněte na tlačítko Odeslat.

 • 3x digitální zvětšení pro zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení můžete dokonale ovládat prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek. Proto je můžete co nejlépe upravit.

 • Sledování obličeje vás udrží uprostřed obrazovky

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se hýbete. Můžete zůstat ve středu obrazu, i když se během videorozhovoru budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Redukce šumu zvyšuje srozumitelnost řeči

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zvyšuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích.

 • Instalace mé univerzální svorky na váš notebook je snadná

  Díky univerzální svorce je instalace webové kamery na jakýkoli notebook nebo LCD obrazovku snadná. Její design je velice bezpečný a webová kamera se uprostřed konverzace nepohne a nikdy nespadne.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat