Webkamera

  Webkamera

  Živý videochat z Marsu!

  Kamera SPC621 nabízí úžasná virtuální pozadí, dokonalou kvalitu obrazu a čistý zvuk. Součástí balení je dokonce myš k notebooku s navíjecím kabelem, díky které si vše užijete. Stačí kliknutí a můžete videochatovat z Marsu! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Živý videochat z Marsu!

 • Změna pozadí

  Změna pozadí

  Nahraďte skutečné pozadí a udělejte si legraci ze svých přátel, aby si mysleli, že jste někde jinde! Můžete se pohybovat po místnosti a chatovat jako obvykle a software automaticky vyplní pozadí za vámi. Na výběr je 15 skvělých pozadí, nebo můžete přenést a vytvořit své vlastní oblíbené pozadí.

 • Webové vysílání s vlastním zábavným logem

  Webové vysílání s vlastním zábavným logem

  Ozvláštněte své webové vysílání nebo blogy vlastním zábavným logem. Tento speciální software umožňuje vložení malého obrázku do libovolného rohu vysílaného videa stejným způsobem, jakým se v televizi zobrazují loga televizních kanálů.

 • Vysoce výkonná optika LED zaručuje přesné ovládání

  Vysoce výkonná optika LED zaručuje přesné ovládání

  Optická technologie společnosti Philips zajišťuje vysokou přesnost a citlivost. Umí pracovat s většinou podkladů, včetně dřeva, plastu a papíru.

 • 1,3 MP pro mimořádnou kvalitu snímků

  Webkameru s 1,3 megapixely můžete používat jako kameru pro pořizování vysoce kvalitních fotografií, které jsou natolik kvalitní, že je lze dokonce tisknout ve větších formátech.

 • 3x dig. zoom pro perfektní zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Vestavěný digitální mikrofon pro kvalitní zvuk

  Vestavěný digitální mikrofon umožňuje přirozený volný projev nebo přidání zvuku k nahrávce video klipu.

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Kvalitní skleněný objektiv poskytuje ostřejší obraz

  Ostré, čisté a zřetelné. Kvalitní skleněný objektiv zaručuje vysokou kvalitu obrazu u všech aplikací - od snímků až po video zprávy. Objektiv je potažen speciální vrstvou prodlužující jeho životnost a chránící jej před opotřebením a shromažďováním prachu.

 • Vzrušující a zábavné rámečky a efekty

  Udržujte zábavu při chatování přidáním něčeho neočekávaného. Překvapte své přátele jedním z deseti tématických zábavných rámečků kolem své tváře, které se k danému chatu hodí. Nebo přátele pobavte speciálními zábavnými efekty, po kterých budete vypadat jako negativ, budete mít vypouklou nebo dokonce deformovanou tvář.

 • 800 DPI - Přesné reakce

  Tato myš s rozlišením 800 DPI reaguje přesně. Kurzor se pohne přesně tam, kde ho chcete mít. A to vše díky optickému senzoru s vysokým rozlišením, který registruje i ty nejmenší pohyyby. Máte úplnou kontrolu nad pohybem kurzoru.

 • Tato myš s navíjecím kabelem je ideální pro cestující

  Navíjecí kabel šetří místo a je tak ideální pro cestující

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat