Kamera pro počítač

  Kamera pro počítač

  Jednoduše vynikající výkon!

  Pokud se chcete dostat do kouzelného světa video chatování tváří v tvář a video příloh, představuje kamera SPC 300NC chytrý způsob, jak se připojit online a podělit se o opravdové dění. Dodává se se vším, co potřebujete, včetně softwaru v-mail. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoduše vynikající výkon!

Video zprávy živě

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Rozlišení VGA (640 x 480) zajišťuje ostré obrázky

  Rozlišení VGA (640 x 480) znamená, že k vytvoření celého obrazu je použito přibližně 300 000 pixelů. Toto rozlišení zajišťuje ostré obrázky pro použití v dokumentech, na webových stránkách a v elektronické poště.

 • Tváří v tvář se službami pro rychlé zasílání zpráv zdarma

  Přidejte obraz ke službám Yahoo!, MSN a AOL Messenger. Tato webkamera funguje také se službami Windows Messenger a NetMeeting.

 • Externí mikrofon pro optimální umístění

  Se samostatným externím mikrofonem máte volnost při výběru umístění tam, kde nejlépe zachytí váš hlas při uvolněném online video chatování.

 • Software V(ideo)Launch

  Software pro pořizování, správu a archivaci snímků velmi pohodlným způsobem. Pouhými několika klepnutími myší budete moci vytvořit a odeslat videoklipy. Tento softwarový balíček nabízí vše, co potřebujete, k úplnému využití webkamery Philips.

 • Tlačítko Rychlé spuštění VLounge pro okamžitý provoz

  Software VLounge spustíte jednoduchým stisknutím tlačítka Rychlé spuštění

 • Tlačítko Snímek umožňuje pořizovat skvělé fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webová kamera automaticky pořídí snímek. Je zábavné sdílet své snímky přidáním do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky

  Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky. Rychle a snadno můžete nastavit správný úhel, aniž by bylo nutné objektiv podkládat, abyste dosáhli naklonění.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat