Webkamera

  Webkamera

  Videochatování bez čekání!

  Online komunikace s přáteli a rodinou nikdy nebyla snazší. S touto snadno použitelnou webovou kamerou můžete bezplatně využívat videohovory pomocí aplikace Skype, Windows Live Messenger a dalších bezplatných služeb. Dodává se s mikrofonem, takže můžete hned začít. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Videochatování bez čekání!

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Rozlišení VGA (640 x 480) zajišťuje ostré obrázky

  Rozlišení VGA (640 x 480) znamená, že k vytvoření celého obrazu je použito přibližně 300 000 pixelů. Toto rozlišení zajišťuje ostré obrázky pro použití v dokumentech, na webových stránkách a v elektronické poště.

 • Otočný kloub umožňuje otáčet kameru o 360°

  Díky technickému řešení s praktickým otočným kloubem máte volnost při nahrávání webovou kamerou. Otočte kameru o 360° jakýmkoli směrem a nahrávejte kdekoli v pokoji, aniž byste museli kameru přesunout.

 • Externí mikrofon pro optimální umístění

  Se samostatným externím mikrofonem máte volnost při výběru umístění tam, kde nejlépe zachytí váš hlas při uvolněném online video chatování.

 • Kompatibilní se všemi službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, Windows Live Messenger, Yahoo!, AOL Instant Messenger a další služby o video.

 • Správce instalace umožňuje snadné nastavení

  Díky praktickému správci instalace webovou kameru nainstalujete za pár sekund. Sledujte krok po kroku snadné pokyny a webovou kameru nastavte tak, aby dokonale odpovídala počítači.

 • Stabilní držák pro každý monitor, laptop nebo stůl

  Multifunkční podstavec usnadňuje umístění webkamery na každý monitor, laptop, notebook nebo plochý povrch.

 • Tlačítko Snímek umožňuje pořizovat skvělé fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webová kamera automaticky pořídí snímek. Je zábavné sdílet své snímky přidáním do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Kompatibilní se všemi dostupnými aplikacemi pro práci s grafikou

  Webová kamera spolupracuje se všemi dostupnými freewarovými i profesionálními aplikacemi pro práci s grafikou. Pořiďte snímek nebo momentku z videa a otevřete je v jakémkoli programu pro práci s grafikou.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat