Webkamera

  Webkamera

  Webová kamera Share Webcam

  Certifikace Skype zaručuje vysoce kvalitní video a zvuk, které vám pomohou sdílet ty nejlepší věci v životě. Maximální funkčnost díky videu o skutečném rozlišení 1,3 MP. Pohodlí díky multimediálním sluchátkům Philips. Zábava s funkcí změny pozadí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Webová kamera Share Webcam

Užijte si každý pohyb

 • Změna pozadí

  Změna pozadí

  Nahraďte skutečné pozadí a udělejte si legraci ze svých přátel, aby si mysleli, že jste někde jinde! Můžete se pohybovat po místnosti a chatovat jako obvykle a software automaticky vyplní pozadí za vámi. Na výběr je 15 skvělých pozadí, nebo můžete přenést a vytvořit své vlastní oblíbené pozadí.

 • Webové vysílání s vlastním zábavným logem

  Webové vysílání s vlastním zábavným logem

  Ozvláštněte své webové vysílání nebo blogy vlastním zábavným logem. Tento speciální software umožňuje vložení malého obrázku do libovolného rohu vysílaného videa stejným způsobem, jakým se v televizi zobrazují loga televizních kanálů.

 • Skutečné rozlišení 1,3 megapixelů (interp.) pro mimořádnou kvalitu obrazu

  Díky skutečnému rozlišení 1,3 megapixelů vám nic neujde. Dokonalý, vysoce kvalitní pohyb v obraze pro nahrávání webovou kamerou, které je šetrné pro oči.

 • Více podrobností díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (interp.)

  Vaše webová kamera poskytuje díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (interp.) více podrobností. Toto rozlišení je dostatečné pro tisk fotografií o velikosti plakátu ve vysokém rozlišení.

 • Přirozený obraz díky videu s 60 snímky za sekundu

  Máte možnost vytvářet přirozeně vypadající plně pohyblivé video o rychlosti 60 snímků za sekundu. Je ideální pro video chatování s přáteli nebo vysoce kvalitní domácí sledování.

 • 5násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Širokoúhlý objektiv zabere více lidí

  Širokoúhlý vysoce kvalitní objektiv poskytuje větší zorné pole. Funguje stejně jako širokoúhlý fotografický objektiv a do videorámečku se díky němu vejde více lidí beze ztráty kvality videa.

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Certifkováno pro použití s aplikací Skype

  Tato webová kamera je certifikována společností Skype. Můžete si tedy být jisti vysoce kvalitním videem a zvukem, voláním zdarma okamžitým posíláním zpráv do celého světa.

 • Vysoce kvalitní zvuk díky zabudovanému směrovému mikrofonu

  Užijte si vysoce kvalitní zvuk díky zabudovanému směrovému mikrofonu. Hovořte přirozeně a svobodně, nebo přidejte zvuk k videoklipu.

 • Redukce šumu zvyšuje srozumitelnost řeči

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zvyšuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích.

 • Multimediální sluchátka a rameno mikrofonu pro kvalitní zvuk

  Součástí webové kamery jsou multimediální sluchátka Philips. Rameno s mikrofonem zajišťuje optimální kvalitu zvuku a pohodlné použití.

 • Vzrušující a zábavné rámečky a efekty

  Udržujte zábavu při chatování přidáním něčeho neočekávaného. Překvapte své přátele jedním z deseti tématických zábavných rámečků kolem své tváře, které se k danému chatu hodí. Nebo přátele pobavte speciálními zábavnými efekty, po kterých budete vypadat jako negativ, budete mít vypouklou nebo dokonce deformovanou tvář.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat