Webkamera

  Webkamera

  Super přirozené videopřipojení

  Webkamera SPC1000NC vám zajistí kvalitní spojení s přáteli a rodinou. Její vysoké rozlišení a čistý a přirozený zvuk jim určitě vezme dech! Budete mít dojem, že jste všichni v jedné místnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Super přirozené videopřipojení

 • Webové vysílání s vlastním zábavným logem

  Webové vysílání s vlastním zábavným logem

  Ozvláštněte své webové vysílání nebo blogy vlastním zábavným logem. Tento speciální software umožňuje vložení malého obrázku do libovolného rohu vysílaného videa stejným způsobem, jakým se v televizi zobrazují loga televizních kanálů.

 • Změna pozadí

  Změna pozadí

  Nahraďte skutečné pozadí a udělejte si legraci ze svých přátel, aby si mysleli, že jste někde jinde! Můžete se pohybovat po místnosti a chatovat jako obvykle a software automaticky vyplní pozadí za vámi. Na výběr je 15 skvělých pozadí, nebo můžete přenést a vytvořit své vlastní oblíbené pozadí.

 • 5 megapixelů pro prvotřídní kvalitu snímků

  Tato technologie umožňuje pořizovat fotografie o velikosti 5 MP, což je dostatečně vysoká kvalita pro tisk fotografií plakátové velikosti s vysokým rozlišením. Se speciálním vylepšením softwaru získáte dokonce 2 MP pro interpolovaný tok videa.

 • Přirozený obraz díky videu s 60 snímky za sekundu

  Máte možnost vytvářet přirozeně vypadající plně pohyblivé video o rychlosti 60 snímků za sekundu. Je ideální pro video chatování s přáteli nebo vysoce kvalitní domácí sledování.

 • 5násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Kvalitní skleněný objektiv poskytuje ostřejší obraz

  Ostré, čisté a zřetelné. Kvalitní skleněný objektiv zaručuje vysokou kvalitu obrazu u všech aplikací - od snímků až po video zprávy. Objektiv je potažen speciální vrstvou prodlužující jeho životnost a chránící jej před opotřebením a shromažďováním prachu.

 • Širokoúhlý objektiv zabere více lidí

  Širokoúhlý vysoce kvalitní objektiv poskytuje větší zorné pole. Funguje stejně jako širokoúhlý fotografický objektiv a do videorámečku se díky němu vejde více lidí beze ztráty kvality videa.

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Vest. směr. mikrofon pro čistý zvuk

  Směrový mikrofon se zaměří na váš hlas, takže můžete mluvit přirozeně a nemusíte se přesouvat těsněji k mikrofonu, aby vás bylo slyšet. Tím se automaticky sníží šum na pozadí a zajistí přirozenější zvuk.

 • Vzrušující a zábavné rámečky a efekty

  Udržujte zábavu při chatování přidáním něčeho neočekávaného. Překvapte své přátele jedním z deseti tématických zábavných rámečků kolem své tváře, které se k danému chatu hodí. Nebo přátele pobavte speciálními zábavnými efekty, po kterých budete vypadat jako negativ, budete mít vypouklou nebo dokonce deformovanou tvář.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat