Bezdrátová základní stanice

  Bezdrátová základní stanice

  Inteligentní a jednoduché bezdrátové širokopásmové připojení

  Produkty Philips Wi-Fi vám umožňují odesílat, směrovat a přijímat bezdrátové signály a využívat z domova celý potenciál připojení k Internetu. Můžete získat přístup k počítačům, dalším zařízením kompatibilním s technologií Wi-Fi a širokopásmové připojení a vychutnat si svůj oblíbený obsah. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátová základní stanice

11b/g, ADSL SNA6500/00 Najít podobné výrobky

Inteligentní a jednoduché bezdrátové širokopásmové připojení

Bezdrátové širokopásmové připojení pro vaši domácnost

 • K jedné bezdrátové základní stanici můžete připojit více počítačů

  Ze svého placeného připojení k Internetu můžete získat daleko více, a to připojením více počítačů. Všechny bezdrátové základní stanice Philips automaticky umožňují sdílet připojení k Internetu na všech počítačích, které doma máte!

 • K Internetu má přístup více uživatelů současně

  Bezdrátová základní stanice Philips vám umožňuje sdílet vaše kabelové i bezdrátové širokopásmové připojení ve vaší domácí síti. Pro propojení počítačů, systémů Streamium či jiných počítačových produktů k Internetu můžete použít kabelová nebo bezdrátová připojení.

 • Integrovaný modem ADSL

  Vestavěný modem ADSL: Bezdrátová základní stanice ADSL2 využívá dvě základní technologie: ADSL2 a Wi-Fi 802,11g. Základní stanice ADSL2 obsahuje integrovaný modem ADSL2, který vám umožňuje získat vysokorychlostní přístup na Internet. Tato samostatná jednotka funguje souběžně s vaší telefonní linkou. Vestavěný modul Wi-Fi 802,11g vám umožňuje připojit k jedné lince ADSL bezdrátově více počítačů. Tato nejmodernější technologie vám přináší nejnovější verzi brány firewall, rodičovského zámku, šifrování a řadu dalších možností. To vám umožní zabezpečit vaši privátní domácí síť.

 • Bezdrátové připojení se stálou vysokou rychlostí

  Vysokorychlostní připojení umožňuje velmi rychlý přenos dat a přístup k datům. Na žádná data tedy nebudete muset dlouho čekat.

 • Průvodce nastavením vás provede instalací

  Průvodce nastavením vás krok za krokem povede instalací bezdrátové základní stanice Philips. Po instalaci je vaše domácí síť připravena na připojení všech ostatních zařízení Wi-Fi, které doma používáte.

 • Podpora Internetu a místního telefonu

  Odpovědi na případné otázky můžete najít na Internetu nebo zavolat zákaznickou podporu. Místní jazyky jsou k dispozici na Internetu i pro telefonní služby. Webová stránka společnosti Philips obsahuje fórum, ve kterém můžete nalézt dodatečné informace a odpovědi na nejčastější otázky.

 • Možnosti nastavení pro základní a rozšířenou instalaci

  Bezdrátová základní stanice Philips zobrazuje ve webovém rozhraní možnost základní nebo rozšířené instalace. Po zvolení jedné z těchto voleb vás průvodce automaticky provede konfigurací nastavení základní stanice. Program vám umožní provést rychlé připojení a instalaci. V případě rozšířené instalace vás průvodce provede více nastaveními, jako je například bezdrátové připojení, brána firewall, rodičovský zámek atd.

 • Vysoká úroveň zabezpečení

  Zabezpečení bezdrátového připojení Wi-Fi. V některých případech může k ochraně bezdrátových dat stačit šifrování WAP, WEP nebo Tkip. Šifrování WEP je dostupné ve 40bitovém režimu šifrování (někdy nazývané 64bitové) nebo ve 108bitovém (někdy nazývané 128bitové). Protože 108bitové šifrování znamená delší algoritmus, který vyžaduje delší dešifrování, poskytuje lepší zabezpečení, než základní 40bitové (64bitové) šifrování.

 • Rozšířená ochrana bránou firewall

  Brána firewall je program, který je nepřetržitě spuštěn na pozadí základní bezdrátové stanice Philips. Brána firewall chrání vaši síť před útoky z Internetu. Nastavení, jako například FTP, DMZ a řada dalších, lze nakonfigurovat prostřednictvím jednoduchého průvodce instalací.

 • Možnosti rodičovského zámku

  Bezdrátová základní stanice Philips využívá základní funkce rodičovského zámku blokování adres URL, blokování domén a blokování adres IP. Lze ji efektivně a rychle nastavit prostřednictvím intuitivního webového konfiguračního rozhraní bezdrátové základní stanice Philips. Pro práci s Internetem je podporováno několik funkcí filtrů, a to na základě názvu domény webu, adresy URL a/nebo adresy IP.

 • K Internetu, souborům, hudbě apod. můžete mít přístup kdekoli z domu

  Bezdrátovou základní stanici Philips lze připojit k širokopásmovému připojení k Internetu. Stanice také nabízí počítači a ostatním klientům kabelový nebo bezdrátový přístup k službám jako jsou sdílení souborů, přenos souborů, hudby, videa nebo obrázků.

 • Bezdrátové sítě přinášejí flexibilitu

  Bezdrátové sítě vám umožňují instalovat doma počítače nebo klienty na libovolném místě. Uživatelé přenosných počítačů mohou dokonce sedět třeba na zahradě a současně přistupovat online k prostředkům v kanceláři, na Internetu nebo v domácí síti.

 • Připojení k libovolnému zařízení WiFi

  Certifikace Wi-Fi zajišťuje, že můžete komunikovat se všemi ostatními produkty Wi-Fi. Existuje komise Wi-Fi s účastí společností Philips, Microsoft, IBM, Dell a některých dalších, která stanovuje průmyslové normy.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat